anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak nadać przesyłkę In post kurier?

curly_cr
#7 Wielbiciel#

Cześć, 

klient wybrał dostawę In Post kurier za pobraniem. Klikając Nadaj przesyłkę, In Post na który mnie przekierowalo nie widzi / nie może pobrać danych z Allegro i jest komunikat czy powiązałam się z In Postem na Allegro, a znowu na Allegro nigdzie nie znajduje takiej opcji. Co robić ?????

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Chodzi Ci o połączenie z menedżerem tak? Najczęstszym problem jest blokowanie reklam, wyłącz to i powinno się ładnie powiązać. Jeśli chodzi o same pobraniówki to nie używam wiec nie doradzę...

oznacz moderatorów

curly_cr
#7 Wielbiciel#

Dzięki 🙂 problem jest większy , ale jeszcze mam nadzieje, ze to się zadzieje 🙂

pozdrawiam!

J

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@curly_cr aby powiązać konto Allegro i Managera przesyłek InPost, wejdź proszę tutaj, utwórz konto, następnie (upewnij się, że jesteś zalogowana na koncie Allegro, które chcesz połączyć oraz sprawdź proszę czy nie masz włączonej blokady wyskakujących okienek (pop-up)).
W Managerze przesyłek wybierz Allegro >  Import Allegro InPost. Na ekranie pojawi się przycisk "zarządzanie kontami", kliknij "dodaj nowe" określ dowolną nazwę dla konta i potwierdź klikając "powiąż". InPost przekieruje Cię na Allegro, gdzie dokończysz proces.
Na kolejnym ekranie wpisz kod autoryzacyjny (zostanie podany automatycznie) i wybierz "dalej", możliwe, że konieczne będzie ponowne zalogowanie do konta Allegro. Pojawi się komunikat "Udało się!", a gdy zamkniesz okno z kontem Allegro, powrócisz do Managera przesyłek. Kliknij tam proszę "gotowe". Powiązanie może potrwać kilka minut. W tej zakładce będziesz miała informację o wszystkich powiązanych aplikacjach. 
Tutaj znajdziesz szczegółową instrukcję nadawania przesyłek.
W razie pytań, chętnie pomożemy!

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

curly_cr
#7 Wielbiciel#

Bardzo dziękuje za szczegółowa instrukcje. Niemniej pojawił się problem. Na in post założyłam konto, ale strona nie przekierowuje na Allegro - info : podążaj zgodnie z instrukcjami na stronie Allegro .  Wiec wchodzę osobno na Allegro a tam nie widzę opcji o InPost/ wiązanie kont/czy coś podobnego. Sprawdzałam już na 2 urządzeniach, to samo. (Bo nie wiem jak się odblokowuje popupsy na iOS ). Czy wiesz co powinnam teraz zrobić?

A może wyślę bez wiązania kont? Tylko trzeba by skomunikować się z Allegro o tym fakcie, gdyż będzie widnieć jako nie dostarczone. Czy to dobry pomysł?

Chciałabym  to jakoś już ogarnac, żeby klient się nie niecierpliwił…

Dzieki wielkie za porade !

🙂

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@curly_cr teoretycznie jeżeli podasz poprawnie adres email to system allegro powinien to wyłapać

Tutaj masz to opisane Allegro Smart! – jak poprawnie nadawać przesyłki 

 

oznacz moderatorów

curly_cr
#7 Wielbiciel#

Nie działa niestety nadal, adres sprawdziłam, dzięki. Dziwnie pechowo to wyglada.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@curly_cr W pierwszej kolejności w przeglądarce odblokuj wyskakujące okienka i wyłącz wtyczkę blokującą reklamy. 

Następnie spróbuj odpiąć powiązania i połączyć konta ponownie. 

Wejdź na Allegro w zakładkę Powiązane aplikacje (https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/powiazane-aplikacje). Sprawdź, czy masz tam powiązanie z InPost. Jeśli tak, to je usuń. 

Następnie w zakładce Managera (https://manager.paczkomaty.pl/allegro/import-auctions) przejdź do "Zarządzanie kontami" i usuń powiązania. 

Następnie powiąż konta ponownie zgodnie z instrukcją. 

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów