anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak otrzymać pieniądze za wysyłkę przedmiotu z aukcji charytatywnej?

MAMY ROZWIĄZANIE!
aqamarine
#8 Zapaleniec#

Podarowałam na aukcji charytatywnej przedmiot ale pieniądze za wysyłkę również zostały wpłacone na konto Fundacji, w jaki sposób mam wysłać przedmiot za pomocą opcji paczkomat ,skoro wysyłka jest odemnie a nie z Fundacji?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@aqamarine  Jak dostaniesz powiadomienie, że kupujący zapłacił za przedmiot dopiero wtedy wysyłaj. Pieniądze na koszty przesyłki znajdziesz wtedy na swoim Allegro Finanse. Musisz je sobie wypłacić lub poczekać aż wpłyną na Twoje konto bankowe

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów
aqamarine
#8 Zapaleniec#

Witam, niestety dostałam informację że pieniądze już wpłynęły, że płatność zakończona. Ale na moje konto nie wpłynęły. Zastanawiam się czy wpłacający miał wybór co do płatności czy to jest płątność w całości. Ze względu że to była aukcja charytatywna , kwota za wylicytowany przedmiot wpłynęła na konto Fundacji ale obawiam się że za przesyłkę również.

oznacz moderatorów
ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@aqamarine  Wpłacający nie ma wyboru. Płaci za przedmiot i przesyłkę jednym przelewem. Czy sprawdzałeś swoje Allegro Finanse? Tam powinny być wpłacone środki na przesyłkę. Sprawdź jeszcze w powiadomieniu i w zamówieniach czy są opłacone koszty przesyłki. Wiele osób licytuje, opłaca samą aukcje a potem chce,żeby przedmiot był wystawiony ponownie i nie płaci za przesyłkę

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów
aqamarine
#8 Zapaleniec#

Dziękuję bardzo za POMOC  😁 , okazało się że w zakładce finanse była płatność za przesyłkę 🙂 Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku!!! 🍀

oznacz moderatorów
ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@aqamarine Cieszę się, że na coś się przydałam i wszystko jest OK😀

Dziękuję i wzajemnie przede wszystkim zdrowia w Nowym Roku

ifonka-zaba_0-1609502908823.png

 

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów
aqamarine
#8 Zapaleniec#

Dziękuję, również zdrówka!!! 🙂

oznacz moderatorów