anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak połączyć swoje konto Allegro sprzedawcy z Inpost?

Client:109797923
#1 Nowicjusz#

Jak  połączyć swoje konto Allegro sprzedawcy z Inpost?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:109797923 trzeba utworzyć konto w Managerze przesyłek i powiązać je z kontem Allegro.
Przed powiązaniem upewnij się proszę, że nie masz włączonej blokady wyskakujących okienek (pop-up).
Aby powiązać konto w Managerze wybierz zakładkę "Allegro" i przejdź do "Import Allegro InPost" na ekranie dostępny będzie przycisk "zarządzanie kontami" tutaj dodasz nowe powiązanie. Wybierz proszę [dodaj nowe] wybierz dowolną nazwę konta, po wprowadzeniu nazwy wybierz [powiąż] zostaniesz przekierowany na stronę Allegro, gdzie dokończysz proces. n akolejnym ekranie zostaniesz poproszony o podanie kodu autoryzacyjnego (zostanie wygenerowany automatycznie, nie musisz go wprowadzać). Powinien pojawić się komunikat "Udało się!", po zamknięciu okna z Allegro powrócisz na stronę Managera przesyłek, tutaj kliknij gotowe. Powiązanie może zająć kilka minut. 
Tutaj znajdziesz dokładną instrukcję w razie potrzeby. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Ryza123
#1 Nowicjusz#

Witam czytam tą poradę jednak nie mogę połączyć nadal konta. Wychodzi mi powiadomienie "trwa uzyskiwanie dostępu, Upewnij się że połączyłeś konto na stronie allegro" nie wiem jak to sprawdzić. bardzo proszę o pomoc.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Ryza123 Wyłącz blokadę wyskakujących okienek (pop up) w ustawieniach przeglądarki. Uniemożliwia ona dokończenie integracji. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Ryza123
#1 Nowicjusz#

dziękuję barzo

oznacz moderatorów