anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak po kolei napisac o zwrot prowizji za sprzedaz

straconka56
#8 Zapaleniec#

Witam, nie umiem napisac o zwrot prowizji od sprzedazy, jak sciezke uzyc po kolei i po drugie klient wygral w licytacji moj przedmiot lecz zrezygnowal z zakupu bo twierdzi ze mu sie odwidzialo czy mozna mu wystawic negatywny komentarz a jak tak to jak to zrobic, dziekuje.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

mdrogeria
#21 Demiurg#

@straconka56 jeśli nie było płatności czy wyboru przesyłki za pobraniem transakcja zostanie automatycznie anulowana / licytaca - 30 chyba dni / i przyznany rabat transakcyjny .

oznacz moderatorów

straconka56
#8 Zapaleniec#

dziekuje, wiec musze poczekac 30 dni a tu mam termin platnosci wczesniej bo mi zablokuja konto a co do drugiego tematu ?

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Anulowana aukcja jest po 30 dniach automatycznie ale o zwrot prowizji wniosek można składać po 7 dniach.

oznacz moderatorów

straconka56
#8 Zapaleniec#

poprosze o sciezke jak to zrobic z gory dziekuje.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@mwmonety wniosek możesz złożyć , ale rabat otrzymasz dopiero po 30 dniach 

@straconka56 instrukcja : tu  -https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/zamowienia/

przy ofercie ,,akcje - zwrot prowizji - wypełnić - zatwierdzić ,,

P.S.Klientom nie wystawia się komentarzy .

oznacz moderatorów

Skill_Player
#14 Krzewiciel#

@mdrogeria  w przypadku "kup teraz" na zwykłym allegro czas zapłaty przez klienta wynosi 7 dni. Gdy nie zapłaci można z poziomu zakładki "zamówienia" przy tej niedoszłej transakcji wcisnąć - zwrot prowizji i tym sposobem można złożyć ten wniosek?

Czy, albo automatycznie po 7 dniach gdy brak wpłaty przyznawany jest zwrot prowizji?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Skill_Player nie ma potrzeby po 7 dniach otrzymasz wiadomość o anulowaniu transakcji oraz zwrocie prowizji . W zakładce zamówienia pojawi się również stosowna informacja .

oznacz moderatorów

straconka56
#8 Zapaleniec#

Bardzo dziekuje super pomoc !!!

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Ja jak nie widzę szansy na wpłatę to zaznaczam wniosek o zwrot prowizji i dostaje ja prawie z marszu . Cały czas mam aukcje w licytacjach i takie przypadki trafiają mi się często .

oznacz moderatorów