anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak poprosić kupującego o komentarz, opinie

Adamson25
#1 Nowicjusz#

Witam.

 

Poproszę o wskazówkę jak za pomocą allegro poprosić kupujących o opinie-komentarz?  Będę wdzięczny za podpowiedź.

 

Przy okazji dopuyam czy mozna zmienić nazwę konta - z indywidualnej np na nazwe firmy?

 

Pozdrawiam

 

Adam Szeliga

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

O komentarze lepiej nie prosić, bo to może być denerwujące dla kupujących. Allegro samo przypomina o komentarzach systemowo. Zmienić nazwy konta nie można, można założyć nowe konto. W loginie może być zawarta nazwa firmy, ale bez wskazań do strony www.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Adamson25  poprosić można przez Centrum Wiadomości, tylko pytanie po co ? Allegro przypomina kupującym o wystawieniu komentarza . Sama nie cierpię jak mnie ktoś atakuje o wystawienie 🙂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Adekpol
#13 Ambasador#

Zrób coś źle z paczką to gwarantuję szybki komentarz

Chyba że takich nie chcesz 🤣

 

Przez menagera paczek, możesz dodać własne powiadomienie i ręcznie wysyłać je po np. tygodniu od dostarczenia paczki, z treścią typu "Czy paczka dotarła poprawnie, asortyment dobry i ogólne zadowolenie"

Jednak jak zauważyłem z doświadczenia, chęć wystawiania ocen zależy od produktu

tzn. Klienci chętniej oceniają rzeczy praktyczne i ładnie wyglądające, niż tylko praktyczne, jeśli wiesz co mam na myśli

Dla zobrazowania 

Psia karma - mniej chętnie

Ładne legowisko dla psa - chętniej

 

Czemu tak jest nie wiem, to już jest psychologia kupującego gdzie można tylko gdybać

oznacz moderatorów