anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak sie ma punktacja jakość sprzedaży - do poziomu sprzedaży ?

Butiktalulla
#13 Ambasador#

Część,

jak realnie się przekłada poziom sprzedaży przy danej - jakości sprzedaży ? ( przy niezmienności oferty )

np. przy poziomie np. 750 punktach a 850 ?

Czy spadek o np 100 punktów drastycznie " ubije" sprzedaż czy dopiero przy znacznie niższej jakości są problemy ? Zawsze mnie to interesowało i starałem się "podciągać" punkty - tylko czy tak realnie - warto ?

 

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Z pewnością ma  to duży wpływ na trafność, więc jednocześnie będzie spadek sprzedaży. Czy 100 pkt to jest już granicą?🤔

oznacz moderatorów

Butiktalulla
#13 Ambasador#

dzięki - szkoda

Człowiek się stara aby wszytsko było tip top - lata za kurierami aby paczki szły tego samego dnia , Klient zawsze dostaje sprawdzony towar + opakowanie tip top -  itd - potem dostaje jeden komentarz z pojechanymi łapami i mu jakość sprzedaży leci na pysk - niestety jesteśmy miro sprzedawcą zatem nie mamy po 200 komentarzy na miesiac - aby nadrobić .....

życie 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Najbardziej dotyka to małych sprzedających.😖

oznacz moderatorów

Butiktalulla
#13 Ambasador#

zgadzam się - tym bardziej ,że nie ma wsparcia od Allegro.

Wysłałem prośbę o zmianę do kupującego - czy zmieni - nie wiem. Liczę jednak na to.

Zaniżony ocena za koszt dostawy - OK - ten problem na szczeście ma być rozwiązany przez Allegro bo z tego co czytałem - będzie skasowany. Szkoda ,że po czasie.... No cóż - kupujący jak zoabaczą nowe cenniki dostaw to się "zdziwią" - bo jak mniemam - pod to Allego kasuje tą miarę oceny - aby hejt nie poleciał na sprzedawców 🙂

 

 

oznacz moderatorów