anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak stworzyć dwa różnie nazywające się sklepy , których właścicielem jest jedna firma .

GO4US
#7 Wielbiciel#

Chciałabym mieć dwa odrębne "sklepy" na Allegro należące do jednej firmy . Sprzedaje kompletnie różny asortyment . Kosmetyki i pasmanteria .

Chciałabym aby przy aukcjach nie wyświetlała się nazwa firmy , do której nalezy konto a nazwa sklepu lub nazwa firmy ale rozszerzona o dopisek . 

Nie chcę stworzyć tzw "misz maszu " na koncie .

 

Czy to jest możliwe ?

 

Z góry dziękuję za pomoc @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@GO4US Najlepszym rozwiązaniem będzie założenie dwóch różnych kont. Jest to możliwe przy użyciu danych jednej firmy pod warunkiem, że nie będziesz ich wykorzystywać do łamania naszych zasad.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

GO4US
#7 Wielbiciel#

Dziekuje, rozumiem , ze nazwa konta nie musi korespondować z nazwa firmy ?

zaczelam szykować aukcje do wystawienia i już przy tym pierwszym koncie nie chce żeby przy aukcji wyświetlała się nazwa spółki , tylko chciałabym aby była tam nazwa handlowa sklepu . Jak mam to zmienić ? Czy mogę prosić o pomoc ?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@GO4US Nazwa konta może być zupełnie inna niż nazwa firmy. Natomiast nazwa firmy będzie dostępna w zakładce "O sprzedającym" na stronie oferty.

Konto, z którego tutaj piszesz, ma taką samą nazwę jak Twoja firma i tego już nie zmienisz. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów