anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak uzyskać możliwość sprzedaży smart

nadax94
#3 Debiutant#

Cześć, jak mogę uzyskać możliwość sprzedawania SMART ? próbowałem spełnić wymagania które są w regulaminie i np. pomimo sprzedaniu 7 rzeczy dalej nie mam żadnej oceny ani pozytywnej ani negatywnej. Ludzie to w ogóle jeszcze wystawiają? Powinienem się o to "upomnieć" czy na jakiej zasadzie to działa? Sam przyznam, że kupowałem wiele razy różne rzeczy na allegro ale nigdy nie wystawiałem żadnych ocen i myślę, że zdecydowana większość ludzi tak właśnie robi. Jakieś rady dla początkującego sprzedawcy ?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@nadax94 jakiego konto to dotyczy? 

W przypadku Allegro Smart! bierzemy pod uwagę liczbę pozytywnych komentarzy sprzedawcy. W tym celu liczymy stosunek pozytywnych i negatywnych opinii. Aby kwalifikować się do usługi Allegro Smart!, należy uzyskać:

  • 5 unikalnych (czyli od różnych kupujących) pozytywnych ocen transakcji z ostatnich 12 miesięcy i wskaźnik poleceń minimum 98% lub 
  • status Super Sprzedawcy lub
  • poziom jakości sprzedaży, wyższy niż neutralny na jednym koncie lub co najmniej Neutralny na wszystkich Twoich kontach.
   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

nadax94
#3 Debiutant#

Konto o którym mowa to Best_prices_pl . Teraz staram się odbudować poziom sprzedaży ponieważ wybrałem złą opcję i przesyłki dochodziły dzień później niż deklarowałem. Problemem jest to, że ludzie nie wystawiają ani ocen ani komentarzy więc zdobycie 5 unikalnych może być całkiem trudne.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Bywa trudne ale nikt nie kupuje? masz mało ofert!

oznacz moderatorów

nadax94
#3 Debiutant#

Wystawiłem pierwszą rzecz w sumie z ciekawości, dopiero poznaję ten portal. Jest jakaś możliwość "upomnienia" się o ocenę produktu od kupującego ? czy po prostu trzeba być cierpliwym i liczyć, że ktoś wystawi ocenę? Pytam ponieważ opcja SMART pewnie pozwala rozwinąć skrzydła

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@nadax94 komentarze wystawia jakieś 20 - 30 % kupujących więc musisz poczekać 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@nadax94 na tym koncie konieczna będzie poprawa jakości, jeśli jakość będzie na odpowiednim poziomie (wyższy niż neutralny na jednym koncie lub co najmniej Neutralny na wszystkich Twoich kontach) i spełnisz pozostałe warunki dotyczące ofert i dostaw, to Smart! nawet bez ocen od kupujących będzie dla Ciebie dostępny. 
Możesz też rozważyć sprzedaż ze Smart! na Allegro Lokalnie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

nadax94
#3 Debiutant#

Co do poprawy jakości w 100% się zgadzam ponieważ wynikło to z mojej niewiedzy, wydłużyłem czas przesyłki i staram się to odbudować. Jeśli można zdobyć SMART bez 5 ocen to jest to świetna wiadomość! w takim razie biorę się za poprawę jakości sprzedaży. Bardzo dziękuję za rady! 🙂

oznacz moderatorów