anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak wydrukować etykietę przy wysyłke na reklamacje

Zofiaidarek
#2 Obserwator#

chce odwsłać towar na reklamacje ,mam opcje smart,jak mam wydrukować etykietę?

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zakładka "kupione zwróć część lub całość towaru, wchodzisz i po zaznaczeniu, który zwracasz, wygeneruje się kod zwrotu.Nie musisz nic "drukować", wprowadza cię w błąd.

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@LEW433  Nie wiemy jaki był sposób dostawy, czy paczkomat, czy poczta polska, paczka w ruchu, więc nie wprowadza w błąd. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@DarkStoorM  Czyli częściowo ale tego nie wiemy..prawda.sealed

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

etykietę nadawczą - dla punktów odbioru, przesyłki poleconej oraz pozostałych przesyłek kurierskich. Pobierz etykietę i wydrukuj.

Oj bliźniak 🙂

oznacz moderatorów

Zofiaidarek
#2 Obserwator#

w zakładce kupione  nie mam takiej opcji,może dlatego że ten towar który chce odesłać na reklamacje był zakupiony 7 mies temu,a jak wchodze w szczegóły towaru i wchodzę w zwrot towaru to mam komunikat ,,Upłynął czas na zwrot produktów z tego zamówienia.,,

 

oznacz moderatorów

Zofiaidarek
#2 Obserwator#

wysyłka ma być pocztą polską

 

oznacz moderatorów

Zofiaidarek
#2 Obserwator#

gdzie znajde opcje -wydrukuj etykietę

 

oznacz moderatorów

Zofiaidarek
#2 Obserwator#

przypominam ze chodzi o odesłanie na reklamacje

 

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

No to trzeba tak było pisać od razu. Czas na odesłanie to 14 dni. Teraz odsyłasz na swój koszt, a sprzedawca po uznanej reklamacji zwraca Ci koszt odesłania. Wyślij mu mailem pisemną reklamację z tytułu rękojmi, opisz wady i zażądaj naprawy, wymiany lub zwrotu wszystkich kosztów. Będzie problem, rozpocznij Dyskusję https://allegro.pl/dyskusje/nowa w niej wszystko opisz i poproś tam o pomoc Allegro.

oznacz moderatorów

Zofiaidarek
#2 Obserwator#

ok,dziękuję za info

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To nie jest zwrot 14 dniowy tylko reklamacja więc musisz wysłać na własny koszt a wszystko wiesz już bo masz wyżej.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Błąd. Reklamację też można bezpłatnie wysłać w ciągu 14 dni przez formularz zwrotu, ale za błędy tutaj dostaje się punkty od bliźniaka 🙂

oznacz moderatorów