anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wysłać przesykę Allegro, Inpost?

MAMY ROZWIĄZANIE!
borneq
#9 Pomysłodawca#

Często kupuję przez Allegro, natomiast teraz sprzedałem w licytacji po dłuższym czasie.

Gdzie mogę znaleźć opisane kroki z wydrukiem Inpostu?

Jestem Smart, natomiast cena jest niższa niż 40 zł, więc nie skorzystam,

Poprzednio gdy wysyłałem, miałem uwagę od Allegro, że nie wpisałem numeru przesyłki w portalu Allegro po wysłaniu Inpostem, ale to było już dawno i teraz chyba nie trzeba tego robić, a numer przesyłki jest pobierany automatycznie przy wyborze przesyłki Allegro?

 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@borneq rozumiem, że chodzi o zamówienie nr 71dc2f01-b9e8-11ed-9b73-1b4c867a5d69, nie zostało jeszcze opłacone, więc przede wszystkim poczekaj proszę na sfinalizowanie go. 
Widzę, że jako metoda dostawy w ofercie jest tylko Paczkomat InPost, przykro mi, ale realizacja będzie o 1 zł wyższa, ponieważ w ubiegłym roku stawka została zmieniona i teraz to 9,99 zł
Aby nadać tę przesyłkę w cenie 9,99 zł połącz proszę konto Allegro z kontem w Managerze przesyłek InPost (jeśli go nie masz to zachęcam do założenia). 
Aby to zrobić wejdź proszę tutaj, utwórz konto, następnie (upewnij się, że jesteś zalogowany na koncie Allegro, które chcesz połączyć oraz sprawdź proszę czy nie masz włączonej blokady wyskakujących okienek (pop-up)).
W Managerze przesyłek wybierz Allegro >  Import Allegro InPost. Na ekranie pojawi się przycisk "zarządzanie kontami", kliknij "dodaj nowe" określ dowolną nazwę dla konta i potwierdź klikając "powiąż". InPost przekieruje Cię na Allegro, gdzie dokończysz proces.
Na kolejnym ekranie wpisz kod autoryzacyjny (zostanie podany automatycznie) i wybierz "dalej", możliwe, że konieczne będzie ponowne zalogowanie do konta Allegro. Pojawi się komunikat "Udało się!", a gdy zamkniesz okno z kontem Allegro, powrócisz do Managera przesyłek. Kliknij tam proszę "gotowe". Powiązanie może potrwać kilka minut. W tej zakładce będziesz miał informację o wszystkich powiązanych aplikacjach. 
Tutaj znajdziesz szczegółową instrukcję nadawania przesyłek. 
Gdybyś miał więcej pytań, napisz proszę ponownie, chętnie pomożemy! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
borneq
#9 Pomysłodawca#

Może to błąd managera, ale nie daje się wpisać hasła

pisze:

Wymagane jest od 8 do 16 znaków, w tym mała i duża litera, cyfra oraz znak specjalny (#?!@$%^&*-,).

Jakiekolwiek bym wpisał hasło, zawsze jest ten napis, nie daje się go zignorować poprzez wybranie "Zarejestruj się".

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@borneq zakładasz nowe konto czy logujesz się przy użyciu konta Allegro?

Próbowałeś czyścić ciasteczka i pamięć podręczna przeglądarki?

Bo w tym wypadku byś musiał uderzać do InPost

oznacz moderatorów
borneq
#9 Pomysłodawca#

Udało się w końcu, musiało być kilka symboli jednocześnie. Poza tym już miałem konto, kliknąłem "Nie pamiętam hasła".

oznacz moderatorów
borneq
#9 Pomysłodawca#

Wiem: konto Allegro mam na WP a tu konto Gmaila.

Jeszcze raz , utworzę konto na WP inpostu

oznacz moderatorów
borneq
#9 Pomysłodawca#

Łączę

pokazuje się: borneq - Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!

Nie przełączam się automatycznie na Allegro.

Jak na stronie Allegro połączyć?

oznacz moderatorów
borneq
#9 Pomysłodawca#

Udało się wysłać w paczkomacie. Okazało się że konto Allegro to jednak Gmail.

A problem był w tym, że nie włączone były okienka popup, mimo że la_nika ostrzegała.

oznacz moderatorów
_ZPOLAILASU_
#2 Obserwator#

Witam, chcę połączyć moje konto na allegro z inpost, ale nie udaje się. Inpost nie przekierowuje mnie na allegro, żeby dokończyć proces.

oznacz moderatorów
_ZPOLAILASU_
#2 Obserwator#

Dodam, że jestem zalogowany na allegro.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@_ZPOLAILASU_ a wyłączyłeś blokowanie wyskakujących okienek?

oznacz moderatorów
_ZPOLAILASU_
#2 Obserwator#

Dzięki, o to chodziło.

oznacz moderatorów