anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wystawić serię?

borneq
#9 Pomysłodawca#

Będę za jakiś czas miał do sprzedania 12 numerów Młodego Technika z 1985 roku.

Chciałem umożliwić wybór któregoś innego numeru gdy ktoś ma otwartą ofertę innego. Wiadomo o co chodzi.  Podobnie jak są wystawiane oferty , które różnią się jednym konkretnym parametrem.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

borneq
#9 Pomysłodawca#

Poza tym chciałem wysłać jedną paczką. Gdyby ktoś kupił 5 numerów np. po 6 zł, nie byłoby Smart, ale chicałbym aby wygenerowalo opłatę 10,95 a nie 5x10,95. Mogę wpisać max w paczce = 12, ale mam tu 12 różnych produktów.

oznacz moderatorów

borneq
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@borneq na Allegro czy na Allegro Lokalnie?
Jeśli nie chcesz sprzedawać wszystkich numerów w ramach jednej oferty, to najlepiej dodać pojedyncze oferty, nie będą połączone w ramach wariantów produktowych, ale kupujący będą je widzieć po wejściu w Inne przedmioty sprzedającego. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

borneq
#9 Pomysłodawca#

Na tradycyjnym Alllegro jest możliwość by inne, podobne oferty były widziane z każdej oferty w zestawie, czego nie ma na Lokalnie?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@borneq na Allegro możesz w wybranych kategoriach tworzyć warianty ofertowe, ale Młody technik byłby w kategorii w której nie ma takiej opcji.
Na Lokalnie nie można tworzyć wariantów, ale kupujący na jednej ofercie, widzi inne oferty tego sprzedającego (tak samo jak na Allegro w części Inne przedmioty sprzedającego). 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

borneq
#9 Pomysłodawca#

A jak wystawić warianty na tradycyjnym Allegro z Młodych Techników?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@borneq gdy wystawisz swoje oferty i prawidłowo połączysz je z katalogiem produktów, to zostaną połączone w warianty produktowe tak jak w tej ofercie

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów