anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zablokować nękającą osobę w cemtrum wiadomości

ElaEla7
#9 Pomysłodawca#

Witam

Czy muszę odpowiadać na każdy wpis w centrum wiadomości? Jeśli tak to jak zablokować kogoś kto  nie kupuje, ale pisze i nie wiem czego chce.

oznacz moderatorów
37 ODPOWIEDZI 37

ElaEla7
#9 Pomysłodawca#

wysłałam tu

oznacz moderatorów

ElaEla7
#9 Pomysłodawca#

Zamknęłam tą aukcję, która mu się nie podoba, może da mi spokój

oznacz moderatorów

Blizniak1
#2 Obserwator#

Pani Moderator, poniżej screenshot z pytania zadanego sprzedającemu. Jest to wyłącznie zadanie pytania o oferowany produkt i jego zgodność z prawem EU. elaela7.png

oznacz moderatorów

Blizniak1
#2 Obserwator#

Szanowna Pani! 

Zadałem pytanie jako kupujący o zgodność sprzedawanego produktu z przepisami EU a Pani zarzuca mi nękanie, zastraszanie, podawanie się za pracownika allegro. Zadałem podobne pytanie innego sprzedawcy i otrzymałem odpowiedź "zapytamy w hurtowni". 

elaela7.png

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@ElaEla7 to proste 
@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  sprawdźcie proszę czy to nowy pomysł na uszustwo - kontakt z sprzedawcą anonimowego pracownika allegro konto Blizniak1 w celu sprawdzenia sprzedaży - pachnie wałem na kilometr a konto do zbanowania 

oznacz moderatorów

Blizniak1
#2 Obserwator#

Wypraszam sobie! To ja napisałem pytanie na temat dopuszczenia na rynek stalowej biżuterii. Są pewne normy które określają dopuszczenie takiego produktu do sprzedaży na rynku w EU i dokładnie o to zapytałem - czy produkt posiada certyfikację zgodności z dyrektywą Reach (zawartość metali ołów, kadm i nikiel). 

oznacz moderatorów

vonNogay
#17 Koryfeusz#

Odpowiedzieć trzeba tylko na pierwszą wiadomość, na kontynuacje rozmowy nie - chyba, że każda jego wiadomość jest wysyłana jako nowe "pytanie do sprzedającego".

oznacz moderatorów

ElaEla7
#9 Pomysłodawca#

A jesli to pracownik allegro? Jak to sprawdzić?

oznacz moderatorów

vonNogay
#17 Koryfeusz#

@ElaEla7 ktoś zadaje pytanie i twierdzi, że jest pracownikiem allegro? To pewnie oszust.

oznacz moderatorów

ElaEla7
#9 Pomysłodawca#

on pisze anonimowo, ale nie chcę zignorować ewentualnego pracownika allegro

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

________
Κώστας
oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Allegro często w korespondencji ze swoimi klientami odpisuje, że "dalsze pytania pozostaną bez odpowiedzi" i zwyczajnie przestaje odpisywać.
Czy taka odpowiedź skierowana dla tego klienta @ElaEla7 będzie zgodna z regulaminem?
@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@ElaEla7 pracownicy allegro nie piszą zapytań o produkty chyba że jako kupujacy prywatnie. Pamiętam wątek jak jeden taki cwaniak coś kupił potem wykorzystał swoją pracę w allegro by stalkować sprzedawcę nie dość że był pyskaty to jeszcze miał podgląd do zgłoszeń na niego od sprzedawcy do portalu. Wymuszał jakieś działanie na sprzedawcy niezgodne z ustawą konsumencką czy kc. Poszlo wyżej i mało nie wyleciał z roboty jeszcze musiał oficjalne przeprosiny wystosować bo chyba zakup od osoby prywatnej. 

oznacz moderatorów

ElaEla7
#9 Pomysłodawca#

pisze odnośnie jednego produktu

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

polecam dwa magiczne słowa:

nie wiem

lub

nie znam się

 

lub inaczej

produkt nie ma żądanych parametrów

oznacz moderatorów

ElaEla7
#9 Pomysłodawca#

wpis ma charakter zastraszania i nie chcę widzieć tych wpisów

oznacz moderatorów

ElaEla7
#9 Pomysłodawca#

od razu napisałam, że nie rozumiem czego on chce

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Dobre!!!🤣

oznacz moderatorów