anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zgłosić użytkownika na Allegro Lokalnie?

Client:79039729
#3 Debiutant#

Witam,

Wystawiłem dzisiaj ogłoszenie Kup Teraz na Allegro Lokalnie. Po niespełna 20-stu minutach przedmiot został zakupiony, ale nie został opłacony. Po skontaktowaniu się z kupującym i odczytaniu przez niego mojej wiadomości, nie otrzymałem żadnej informacji zwrotnej. Takie sytuacje dzieją się na Allegro notorycznie, stąd wiem, że szansa na otrzymanie pieniędzy na przedmiot jest niska. Miałem już taką sytuację wcześniej w przypadku innego przedmiotu. Wiąże się to wszystko natomiast z opóźnieniem faktycznej sprzedaży przedmiotu, gdyż muszę teraz czekać 5 dni, aż system usunie ogłoszenie. Chciałbym zgłosić tego użytkownika, ponieważ domniemywam, że robi on to notorycznie. Jak mogę to zrobić?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:79039729  Czy to ten sam kupujący ? jeżeli nie to nic nie zrobisz ponieważ kupujący ma 5dni na opłacenie i jak nie opłaci, nie ma zakupu. Jak wiesz że nie opłaci to wystaw ponownie  a nawet jakby zapłacił to zwrocisz mu kasę.

oznacz moderatorów

Client:79039729
#3 Debiutant#

Tak się zastanawiałem, czy z kolei ja nie będę miał z tego powodu jakichś problemów, jeśli on ostatecznie czwartego dnia opłaci to z łaski. Nie powinno być takich sytuacji na Allegro. Jeśli ktoś zdecydował się na zakup to od razu powinna następować opłata, a nie z terminem do 5 dni. Tak czy inaczej, dzięki za odpowiedź.

oznacz moderatorów