anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zwrócić pieniądze kupującemu z allegro

ElaEla777
#9 Pomysłodawca#

Witam!

Musiałam zamknąć wszystkie aukcje 20 sierpnia aby nie przekroczyć  limitu obrotów w 2020 roku (jestem na ryczałcie). Zostawiłam pewną sumę dla spóźnialskich z opłatami. 18 sierpnia klient kupił towar i opłacił  transakcję ale po upływie tygodnia tj 26 sierpnia. Zgodnie z punktem 7.5 

"Kupujący, w związku z zawartą umową, powinien dokonać zapłaty za Towar w ciągu 7 dni, chyba że strony umowy ustaliły inaczej."

Skoro minął tydzień  uznałam, że klient nie chce tego towaru i dokończyłam transakcję z innym spóźnialskim. W tej chwili nie mogę mieć już żadnych obrotów (doszłam do limitu). Poprosiłam o numer konta w celu dokonania zwrotu i grzecznie wyjaśniłam dlaczego nie mogę już działać jako firma. Kupujący nie chce podać numeru konta (chce zwrot z allegro) a ja na koncie allegro nie mam pieniędzy, bo nic nie sprzedaję. Jak mam zwrócić pieniądze klientowi? Kupujący twierdzi, że powinnam "wziąć" sobie jego numer konta z allegro. Nigdy nie słyszałam by allegro udostępniało numery kont kupujących.

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

xyz96
#21 Demiurg#

Jeśli nie chce podać numeru konta to czekaj aż zmieni zdanie. Możesz też wysłać przekazem pocztowym.

oznacz moderatorów