anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jakie dokumenty do formularza wypłat PayU poprzez przekaz pocztowy

Idź do rozwiązania
Client:93222416
#1 Nowicjusz#

Witam ,   jakie dodatkowe dokumenty musze dołączyć do Formularza zmiany danych w PayU, jeśli chce zmienić wypłatę środków na formę wypłaty przekazem pocztowym ?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
la_nika
Moderator
Moderator

@Client:93222416 na koncie, z którego piszesz nie widzę, aby wypłaty w ogóle zostały aktywowane. Nie widzę też abyś prowadził sprzedaż. Czy na pewno masz na myśli aktywowanie konta do wypłat? 
Jeśli tak, wejdź proszę w tą zakładkę, kliknij "aktywować wypłaty teraz", wypełnij formularz, w sekcji "podaj dane do wypłat" zaznacz proszę "przekazem pocztowym" następnie kliknij "aktywuj wypłaty". Otrzymasz komunikat:

"Aby dokończyć proces aktywacji, wypełnij formularz i prześlij go nam. W ten sposób potwierdzisz prawdziwość swoich danych.”

Proszę wydrukuj i podpisz formularz, a następnie prześlij go do PayU na adres przekazy@payu.pl. Aby weryfikacja się udała formularz musi być przesłany z adresu mailowego przypisanego do konta Allegro, którego dotyczy sprawa.

 

   Monika
   Moderator


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:93222416 Niczego nie musisz dołączać. Po wysłaniu formularza, Allegro go zweryfikuje i w razie konieczności poprosi Cię o przesłanie odpowiednich dokumentów. Nie zawsze jest to konieczne. 

oznacz moderatorów