anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jakie dokumenty są potrzebne do aktywacji konta firmowego?

rezurekcja
#7 Wielbiciel#

jak to jest z tym potwierdzeniem nowego konta przy aktywacji. Najpierw Allegro chciało zdjęcie dowodu - wyslalem moje z pelnomocnictwem do reprezentowania firmy. Pozniej chcieli zdjęcie dowodu osoby z zarządu - otrzymali. Później zażyczyli sobie zdjęcie dowodu osoby, która ma wymagany procent udziałów - było bardzo ciężko ale dostali. Napisałem do Allegro czy będzie jeszcze cos potrzebne żeby nie "latać" co chwile do zarządu bo wiadomo, że mają inne sprawy na głowie niż przekazywanie każdy z osobna zdjęć dowodów - otrzymałem informację, że to ostatnie wystarczy do weryfikacji. Teraz Allegro ode mnie wymaga zdjęcie dowodu głównego Prezesa Firmy...

Czy to się kiedyś skończy? Gdzie mogę znaleźć rzetelną informację o wymogach do aktywacji?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

Na tym forum nikt ci nie odpowie na twoje pytanie.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@rezurekcja najlepiej jest rzeczywiście wyjaśniać to w prowadzonej korespondencji, ponieważ za aktywację konta odpowiada konkretny zespół, który kontaktuje się z Tobą e-mailowo. Informację na temat aktywacji konta firmowego są tutaj, a spis dokumentów w zalezności od prowadzonej działalności, tutaj

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów