anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jakość Sprzedaży a Wzrost Sprzedaży

MAMY ROZWIĄZANIE!
butiqvenus
#8 Zapaleniec#

Witam 🙂 jestem całkiem nowy na allegro i mam pytanie do bardziej doświadczonych sprzedawców.

Czy jakość sprzedaży poprawia wyświetlanie się moich ofert na Allegro? Sprzedaję tutaj około 2 miesiące i na ten moment mam 819 / 1000.

Ty na tle innych sprzedawców

Tylko 3% sprzedawców na Allegro radzi sobie lepiej od Ciebie.

Skoro jestem w 3 procentach najlepszych sprzedawców na allegro po a sprzedaję około 1 do 2 produktów dziennie to chyba cała reszta naprawdę średnio sobie radzi. Prosił bym o jakieś fajne konkretne info jakie macie doświadczenie z tym związane i czy faktycznie jest sens patrzeć i poprawiać te parametry 🙂

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
xyz96
#21 Demiurg#

@butiqvenus Jakość sprzedaży nie poprawia wyświetlania się ofert. Spadek jakości sprzedaży może doprowadzić do zablokowania konta; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/zawieszone-konto/moje-konto-zostalo-zawieszone-ze-wzgledu...

oznacz moderatorów
butiqvenus
#8 Zapaleniec#

Dzięki za szybką odpowiedz, czyli poprawianie jakości sprzedaży na siłę nie ma większego sensu skoro czy mam 800pkt czy 1000pkt moje oferty wyświetlają się z taką samą częstotliwością. Mam jeszcze jedno pytanie, czy wraz ze stażem konta oraz ilością pozytywnie zrealizowanych zamówień częstotliwość wyświetlania moich ofert będzie się zwiększać? Szukam wszystkich możliwszych sposobów by zwiększyć sprzedaż ale nie za bardzo wiem jak się za to zabrać

 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Na wyświetlanie i na pozycjonowanie Twoich ofert na liście największy wpływ ma "trafność".

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/wystawianie-oferty-przez-formularz/jestem-sprzedajacym-na...

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Najważniejsze to się nimi nie przejmować bo to czy jesteś dobrym sprzedawcą to sam możesz ocenić po swoich zyskach i opiniach od klientów .

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@butiqvenus jakość sprzedaży i utrzymanie jej na wysokim poziomie jest istotne, ponieważ świadczy o tym jak radzisz sobie jako sprzedawca m.in. czy realizujesz wysyłki w terminie, odpowiadasz na wiadomości od kupujących czy masz otwarte dyskusje oraz jak oceniają Cię kupujący. Jego poziom ma znaczenie np. przy ubieganiu się o rabat transakcyjny. 
Jako początkującemu sprzedającemu polecam Ci bezpłatne kursy Akademii Allegro. Eksperci Allegro przedstawią Ci m.in. sposoby na zwiększenie sprzedaży i widoczności Twoich ofert.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów