anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kampania 0,5%

Betty741
#7 Wielbiciel#

"Lista produktów objętych promocją w dniach od 11 do 25 stycznia (do godziny 00:00)"

Może mi ktoś wyjaśnić jak to jest liczone? Jeżeli kampania trwa do 25.01 to powinna trwać do 25.01 do godz. 23:59.

Tymczasem wychodzi na to, że kampania kończy się 24.01 o godz. 23:59, bo 25.01 już się nie wlicza.

Dlaczego Allegro wprowadza w błąd?

 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

Nie otrzymasz odpowiedzi na to. Już 2 zgłoszenia o to wysłaliśmy i rozbieżności przy podawaniu daty w kilku miejscach.

Małpki z pierwszej linii frontu zacięły się na ctrl+c i ctrl+v i nie pogadasz.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

no niby tak  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  pytamy i prosimy o wyjaśnienie 

oznacz moderatorów

Betty741
#7 Wielbiciel#

I jeszcze nasuwa mi się taka przykładowa sytuacja: jeżeli pracownik Allegro ma zwolnienie lekarskie do 25.01 to którego dnia przychodzi do pracy?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Betty741 no mus 24-tego 😂

nawet nasi moderatorzy się zapowietrzyli 😁

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Betty741 @mdrogeria @medalik_2009 już wyjaśniam, nie jest to błąd.
Jest to liczone w taki sposób, że oferty przestają być objęte promocją (w tym przypadku) 25 stycznia równo o północy. Czyli 24.01 o 23:59 jest jeszcze minuta kiedy promocja obowiązuje, a z wybiciem północy 25 stycznia promocja z tą listą produktów już nie obowiązuje. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

instbud
#11 Animator#

Czyli trwa do 24 stycznia a nie do 25 stycznia, gdyż 25 już nie obowiązuje

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

  nie wiem do której godziny pracujesz , ale zakładam ,że do 20:00 czyli zgodnie z algorytmem allegro wychodzisz z pracy o 19:00  .... odpowiedz proszę 🥀 tak...lub... nie 

oznacz moderatorów

Betty741
#7 Wielbiciel#

To jest wprowadzanie sprzedającego w błąd. Promocja trwa tego dnia (25.01) jedną sekundę ?

Trochę to śmieszne i uważam, że powinno być jasno napisane, że promocja trwa do 24.01. Może ktoś akurat się załapie ze sprzedażą w tej sekundzie ale Ci, którzy dostają taką informację o kampanii myślą, że ten dzień się również wlicza i znowu Allegro na tym zarabia.

To tak jak napisałam, czy jak ktoś ma zwolnienie do 25.01 to idzie 24.01 do pracy?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@instbud @Betty741 @mdrogeria dziekuję za Wasze uwagi. Rozumiem, że może to być mylące, ale dlatego podajemy godzinę w nawiasie żeby było jasne, że chodzi o 25.01 (do godziny 0:00). 
Rozumiem porównanie, ale w tym przypadku nie ma znaczenia jak w Allegro rozliczane są L4 lub o której kończę pracę @mdrogeria 🌸
Przekazałam Wasze uwagi zespołowi odpowiedzialnemu za tą promocję, dam znać gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Betty741
#7 Wielbiciel#

 Jeżeli chodzi o zwolnienia to miałam na myśli ogólnie a nie na Allegro.

"podajemy godzinę w nawiasie żeby było jasne, że chodzi o 25.01 (do godz: 0:00)"- dla mnie nie jest to jasne, gdyby było napisane, że 25.01 promocja trwa 1 sekundę to wtedy bym zrozumiała i zakończyła wszystkie aukcje z kampanii.

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

Ale Allegro jest na rękę jak zapomnisz się o ten jeden dzień. Jak np masz włączone wyróżnienie to 25.01 już nie dostaniesz zwrotu prowizji za to. U ciebie może to być jedna oferta. W skali portalu tysiące. 🙂

oznacz moderatorów

Betty741
#7 Wielbiciel#

Problem w tym, że ja się nie zapomniałam. Całe życie uczyli mnie, że jeżeli coś jest np. właśnie do tego 25.01 to jest to włącznie z tym 25.01. Nie wpadłam na to, że chodzi o 1 sekundę.

 

oznacz moderatorów