anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Katalog produktów, na siłę łączy mi oferte

MAMY ROZWIĄZANIE!
MonikaBerger
#9 Pomysłodawca#

nr oferty: 15094701117 

Sweterek czarny. Nie mogę wystawić jako nowy produkt bo w katalogu jest taki sam ale ma inne wymiary i inny gtin. Cały czas wyskakuję by połączyć go z ofertą w katalogu. Cos naklikałam, wystawiłam ale świeci brak połączenia z katalogiem, natomiast jak edytuję to ciągle wyskakuję mi by połączyć z tym innym swetrem, gdzie gtin i wiek się nie zgadza.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@MonikaBerger w przypadku tego produktu parametry identyfikujące to rozmiar (w Twojej ofercie też jest podane 116) i Marka i te parametry się zgadzają. 
W tej sytuacji zgłoś proszę błąd w produkcie i wszystkie niezgadzające się parametry, zrobisz to za pomocą tego formularza

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
endriu554
#7 Wielbiciel#

Co można zrobić z tym porąbanym allegro co na siłę łączy produkty ?

oznacz moderatorów
MonikaBerger
#9 Pomysłodawca#

jedyne wyjście to zgłaszać tutaj u moderatorów

oznacz moderatorów
MonikaBerger
#9 Pomysłodawca#

@la_nika witam, mam kolejną ofertę źle połączoną. Zgłosiłam błąd w produkcie i zostało odrzucone.

nr: 15120224396

Jest to piżama, ja wystawiłam rozmiar: 74/80 ---- 74, czyli 9 miesięcy. Wpisałam rozmiar 74 i 9 miesięcy. Łączy mi z piżamą która ma rozmiar: 68/74, ale sprzedawca wpisał 6 miesięcy i też rozmiar 74. I teraz pod jednym produktem są dwie oferty różnych rozmiarów.  W związku z czym mój produkt w rozmiarze 74/80, czyli 9-12 miesięcy, widnieje w parametrach na 6 miesięcy. Proszę o pomoc

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@MonikaBerger sprawdzimy przyczynę odrzucenia Twojej sugestii i wrócę do Ciebie z informacjami. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@MonikaBerger mam już informacje dla Ciebie, że ten produkt utworzył inny sprzedający, więc prawdopodobnie ten kod EAN w produkcie odpowiada podanemu przez niego rozmiarowi: 68-74, 6 m +. Jednak wskazał on, że ten wariant jest na dziecko 6 m +, ale z rozmiaru przedziałowego wskazał rozmiar większy, co jest błędem właśnie to generuje tutaj problemy. Poprawiliśmy już ten produkt zmieniając rozmiar na 68. W związku z tym możesz utworzyć teraz wariant produktu w rozmiarze 74/80, wpisując w produkcie wiek 9 m+ oraz rozmiar "74". 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów