anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedyś można było sprawdzić koszt dostawy i opłaty dodatkowe po numerze listu przewozowego ...

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Kiedyś było tak, że podawałam numer listu przewozowego i wyszukiwało mi koszt dostawy (także Smart) i ewentualne dopłaty do danej wysyłki. Dzięki temu bez problemu odnajdywałam błędy w pracy np. pani na Poczcie, która potrafiła wysłać nieistniejącą paczkę, bo w systemie Poczty była etykieta, którą anulowałam na Allegro.

Była to bardzo wygodna forma wyszukiwania i bardzo ważna. Teraz nie widzę gdzie to jest...

Znalazłam wyszukiwanie po "id oferty", "id zamówienia" a nie widzę tego najważniejszego wyszukiwania po "numerze listu przewozowego". 

Czy ktoś wie gdzie to znajdę? 

Client59247542_0-1680081649131.png

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

No chyba że coś pokręciłam i takie wyszukiwanie nie istniało.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@CHECINIAKI Cześć. 🙂 Nie przypominam sobie wyszukiwarki kosztów wysyłki, ale po numerze listu przewozowego możesz wyszukiwać paczki np. w zakładce Zamówione przesyłki: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/wysylam/lista-przesylek 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Można coś takiego zrobić. Wygodne i szybkie szukanie opłat za wysyłki, smarty i opłat dodatkowych po numerze listu przewozowego.

oznacz moderatorów