anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy dostanę i czy zostanę o tym poinformowany o tym że otrzymałem allegro smart w ramach zniżki?

MAMY ROZWIĄZANIE!
huzarbiz
#10 Popularyzator#

Zniżka znajduje się w Centrum zniżek pod nazwą "Zacznij sprzedaż z Allegro Smart!", wystarczyło ukończyć kurs i mimo ukończenia w momencie gdy próbuję dodać do cenników Allegro Kurier UPS automatycznie wskakuje mi opłata poza Allegro Smart (12,99zł) zamiast (3.99zł). 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@huzarbiz w tej promocji ze Smarta będziesz rozliczany normalnie tak jak inni Sprzedający, po prostu nie musisz spełnić wszystkich warunków jesli zaczynasz sprzedaż. To jakie opłaty poniesiesz za przesyłkę zależy od metody dostawy. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w tym artykule.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
huzarbiz
#10 Popularyzator#

A jakie konkretnie warunki muszę spełniać z tą promocją?

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

Warunki dotyczące ofert (konta firmowe)

  • określ politykę zwrotu przedmiotu i umieść ją w ofertach
  • w zakładce Ustawienia dostawy ustaw prawidłowe wartości dla metod dostawy, z których korzystasz
  • udostępnij w swoich ofertach przynajmniej jedną z poniższych metod dostawy w ramach Allegro Smart!:

    • Allegro Kurier DPD
    • Allegro Pocztex Kurier 48
    • Allegro Kurier UPS.
oznacz moderatorów
huzarbiz
#10 Popularyzator#

Co zrobić aby przy wyborze dostawy Inpost w ofercie była możliwość darmowej wysyłki ze smartem?@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Chodzi o to, że chciałbym aby w mojej ofercie była możliwość darmowej wysyłki z Inpostem.

 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
huzarbiz
#10 Popularyzator#

Widziałem że jest teraz możliwość do końca września w momencie po ukończeniu kursu, mimo ukończenia, nie wiem jak dodać inpost smarta.

huzarbiz_1-1631981701088.png

 

 

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@huzarbiz, o tym, jak zdefiniować cennik dostawy, aby umożliwić klientom skorzystanie ze Smart!. przeczytasz tutaj. Smart! stanie się dostępny w Twoich ofertach po spełnieniu warunków.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów