anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy mogę liczyć na znizke

Sliterinn
#1 Nowicjusz#

Witam. Jestem na Allegro 4 dzień, zweryfikowane konto firma i przelew. Nie mam jeszcze wystawionej aukcji. Przeszedłem akademie allegro kurs powitalny. Kiedy otrzymam zniżki na prowizje z Allegro? Narazie otrzymałem 2 które aż tak mnie nie interesują motoryzacja i sprzedaż hurtowa. Zależy mi na tej z programu powitalnego. Dziękuję i pozdrawiam 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

xyz96
#21 Demiurg#

@Sliterinn Pakiet powitalny pojawia się po 2 dniach od pełnej aktywacji konta firmowego, jednak są pewne warunki. 

Program powitalny skierowany jest tylko do nowo zarejestrowanych firm w Allegro.

Z Programu powitalnego nie mogą korzystać osoby, które mają obecnie lub miały w przeszłości formalno-prawny, faktyczny związek z jakimkolwiek kontem firmowym na Allegro (na przykład były członkiem jej zarządu, wspólnikiem, prokurentem, właścicielem itd.).

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/oplaty-i-cenniki/czym-jest-program-powitalny-LRq4dG6aAhx

oznacz moderatorów

Sliterinn
#1 Nowicjusz#

Jestem nowym użytkownikiem, nigdy nie miałem konta firma... 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To przeczytaj regulamin, jak się należy to dostaniesz: https://allegro.pl/regulaminy/program-powitalny-dla-nowych-firm-eKAOjO352hE

oznacz moderatorów

Sliterinn
#1 Nowicjusz#

Hmm ja rejestrowałem w lutym a regulamin który podesłałeś jest ważny od 1 do 31 stycznia

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak jest napisane w regulaminie, może przedłużą albo już jest przedłużony, także jest napisane że jest możliwość skorzystania do 8 miesięcy po zarejestrowaniu.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Sliterinn Poprosiłam o sprawdzenie dlaczego Twoje konto nie jest objęte programem. Kiedy dostanę odpowiedź, odezwę się tutaj.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Sliterinn Pakiet zniżek jest już dostępny na Twoim koncie. 

Pakiet Powitalny jest przyznawany w ciągu 2 dni roboczych od aktywacji konta firmowego (u Ciebie 3 lutego). Zniżki działają od momentu ich aktywacji w Centrum Zniżek.  Jednak 90 dni pierwszego etapu liczone jest od dnia pojawienia się pakietów w Centrum Zniżek, czyli od dziś.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów