anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kierowanie ruchu na aukcji na prywatny sklep internetowy czy tak mozna??

mgeny
#7 Wielbiciel#

Przeglądam ostatnio aukcje i rzuciło mi sie cos takiego u jednego sprzedającego. na kazdej aukcji w opisie pokazuje ze klient dostaje karte podarunkową z kodem rabatowym do wykorzystania w sklepie internetowym jak dla mnie to po za allegro. Czy takie praktyki moga byc wykorzystywane na allegro?? od kiedy pamietam to allegro pilnuje bardzo mocno by ruch nie wychodził po za portal??? 

mgeny_0-1663074642555.png

 

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

Client:44052296
#21 Demiurg#

@mgeny pod każdą ofertą masz przycisk Zgłoś naruszenie zasad

oznacz moderatorów

mgeny
#7 Wielbiciel#

tylko ja nie wiem czy to naruszenie zasad , czy cos sie zmieniło na allegro i czy tak mozna???

oznacz moderatorów

Momotaro8
#9 Pomysłodawca#

O słodka naiwności !!!

oznacz moderatorów

eightbitclone2
#13 Ambasador#

Moderacja widze raźno znowu kasuje komentarze  i wspiera  donosicieli.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mgeny wciąż jest to niezgodne z regulaminem, więc skorzystaj proszę z przycisku "zgłoś naruszenie zasad". Dziękuję! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@la_nika Lepiej wyślijcie mu ostrzeżenie, bo najprawdopodobniej ma to we wszystkich ofertach, a nikt nie będzie siedział i zgłaszał 13 tys. ofert 😉

oznacz moderatorów

eightbitclone2
#13 Ambasador#

Oj, coś mi sie wydaje że jak sklep ma 13 tys ofert to nie bardzo musi sie martwić o "skrzyczenie" przez Allegro 😉

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Usuwasz posty?🤗

oznacz moderatorów

eightbitclone2
#13 Ambasador#

Same sie jakoś tak biora i usuwaja 😉 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@eightbitclone2 @LEW433 @DarkStoorM @Momotaro8 @mgeny a przede wszystkim edinos_pl jestem Wam winna przeprosiny. Otrzymałam odpowiedź z konsultacji, że taki zapis jest okej, ponieważ dotyczy zakupu w innych ofertach tego sprzedającego na Allegro, a nie poza Allegro. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

eightbitclone2
#13 Ambasador#

A co z usuniętymi wcześniej postami w tym wątku ? Nie tylko zresztą moimi ? Do tego ? Tak jak pisałem 😉 Jak ktoś   ma 13 tyś aukcji to nagle moderatorzy  i wieczorem sie biorą do pracy.... I parafrazując klasyka, "Nikt nas nie przekona że czarne jest czarne "  Konsultacje,  dobre sobie 😉

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Pytanie z gwiazdką: jaki kupon dostanę? 🙂 już pomijam napis "w sklepie internetowym" na karcie

  • 10 zł
  • 2x 15 zł
  • 40 zł

DarkStoorM_1-1663083324236.png

 

 

oznacz moderatorów

mgeny
#7 Wielbiciel#

jak do allegro jak dokładnie jest na karcie wypisane ze do sklepu internetowego???

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

@mgeny Następnym razem zastanów się nad tym, co piszesz. Przecież ten kupon dotyczy aukcji sprzedającego na Allegro.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów