anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Komunikat na InPost: Upewnij się że połączyłeś konto na stronie Allegro - co zrobić?

Idź do rozwiązania
zondarex
#7 Wielbiciel#

Słuchajcie, co mam zrobić? W zakładce Zamówienia, wybieram dla sprzedanego towaru opcję Nadaj paczkę Allego InPost, otwiera się strona InPost i pojawia się komunikat: Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się że połączyłeś konto na stronie Allegro!

Czy na stronie Allegro muszę coś gdzieś zaznaczyć?

oznacz moderatorów
47 ODPOWIEDZI 47
nova-chemia_pl
#8 Zapaleniec#

@www_grimer_pl  zostaje nam czekać póki co

oznacz moderatorów
InPost
Ekspert InPost

Szanowni Państwo,
informujemy, że działanie wskazanych usług zostało przywrócone. Łączenie konta Allegro z Managerem Paczek, importowanie zamówień Allegro oraz tworzenie przesyłek Allegro powinno być dostępne.

W przypadku, gdyby pojawiły się trudności we wskazanym temacie zalecamy wykonanie następujących kroków:
1. Usunięcie powiązanego konta lub wybranie opcji "powiąż ponownie" w Managerze Paczek (zakładka Allegro, opcja "zarządzanie kontami").
2. Po ponownym powiązaniu powinni Państwo zostać przekierowani do strony allegro.pl gdzie konieczne będzie potwierdzenie wykonanej czynności.

Przed przystąpieniem do wskazanych działań prosimy o upewnienie się, że wyrażają Państwo zgodę na wyskakujące okienka w przeglądarce (pop-up).

W imieniu firmy przepraszamy za powstałe utrudnienia.

oznacz moderatorów
Philkam__monety
#9 Pomysłodawca#

@InPost    Bicie piany, nadal to samo. Philkam__monety - Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!    

a w imieniu firmy przeprosicie naszych klientów? Przecież skoro już wszystko działa macie nr telefonów oraz maile....

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@Philkam__monety Czy przeglądarka przypadkiem nie blikuje Ci pop-upów (w związku z czym nie otwiera się okno/karta z opcjami, gdzie należy potwierdzić konto)?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
arousal
#7 Wielbiciel#

Dokładnie ! Nie od razu to zauważyłam, dziękuje za zwrócenie uwagi.

oznacz moderatorów
ogrodniczka_food
#8 Zapaleniec#

spróbój usunąć powiązania zarówno w allegro, jak i inpost, przeloguj się i spróbój zrobić ponowne powiązanie. Ja to musiałem zrobić kilka razy zanim zaskoczyło, pod mozilla w pc i na chromium w telefonie nie działało, dopiero na chrome poszło

oznacz moderatorów
turbofisher
#8 Zapaleniec#

Witam, sprzedalam pierwsza rzecz na allegro. Jestesm zielona w temacie wiec prosze o pomoc. Zarejetrowalam sie na inpost, wybralam paczkomaty, mam doladowane konto, ale niestety pojawia sie informacja, ze

trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!gdzie co mam polaczyc? jak?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderator
Moderator

@turbofisher  aby połączyć konto Allegro i InPost (upewnij się, że jesteś zalogowana na właściwym koncie Allegro). Sprawdź też proszę czy Twoja przeglądarka nie ma włączonego blokowanie wyskakujących okienek (pop-upów). Następnie wejdź na stronę  Managera przesyłek i  wejdź w zakładkę "Allegro", następnie "Import Allegro InPost". Na ekranie pojawi się [zarządzanei kontami]. Po kliknięciu wybierz "dodaj nowe", wprowadź nazwę dla konta (dowolną taką, która umożliwi Ci identyfikację w managerze przesyłek) i kliknij powiąż. Zostaniesz przeniesiona na stronę Allegro (możliwe, że zostaniesz poproszona o ponowne zalogowanie się), otrzymasz kod autoryzacyjny (wpisze się automatycznie), na koniec kliknij dalej i gotowe.
Jeśli połączyłaś już konto, a otrzymujesz taką informację to powinnaś usunąć powiązanie, czyli wejdź proszę tutaj i sprawdź czy masz zapis "Allegro InPost Integration", jeśli tak, to usuń to powiązanie i połącz ponownie zgodnie z instrukcją. 
Tutaj znajdziesz instrukcję ze zrzutami ekranu, które mogą być pomocne, a w razie problemów, chętnie Ci pomogę! 
Jako początkującej sprzedającej polecam Ci korzystanie z bezpłatnych webiarów i kursów Akademii Allegro. Kursy dotyczące najważniejszych tematów na Allegro są dostępne, kiedy tylko masz chwilę tutaj, a na webinary możesz zapisać się w tym miejscu 🙂 

   Monika
   Moderator


   _____________
   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów