anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

kontakt z kupujacym

Divondi-pl
#1 Nowicjusz#

Dlaczego nie ma możliwości kontaktu z kupującym przez specjalny do tego formularz, formę konwersacji w centrum wiadomości? można to zrobić jedynie jako kontakt ze sprzedajacym (w domyśle kupujacy jest sprzedającym) bez możliwosci podpiecia omawianej oferty do rozmowy, bo nie jest ona oferta kupujacego (kupujacy jej nie sprzedaje, a mozna zadac pytanie, odnosic sie tylko do oferty sprzedajacego, ktory jest w tym przypadku kupujacym). 

Muszę sie kontaktowac jakbym to ja był kupującym, a nie sprzedajcym. jak dla mnie jest to podejscie patologiczne. Allegro do tego stopnia boi sie o sprzedaz poza platformą?

Nie moge nawet wstawic linku do rozmowy, bo jest to zablokowane, link wyswietla sie jako zwykły tekst, ktory nie jest odnośnikiem do żadnej strony. Serwis chce ułatwić obsługę kupujacym, a w praktyce teraz musi on  ode mnie odebrana wiadomość skopiować i wkleic w wyszukiwarkę, zeby tylko przejść do omawianej przez nas oferty.

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Divondi-pl Cześć. 🙂 Możesz skorzystać z Centrum Wiadomości: https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/centrum-wiadomosci/wiadomosci i utworzyć nową wiadomość: 

ko_alka_0-1671190935279.png

Jeśli Twoja wiadomość do kupującego odnosi się do konkretnej oferty, to możesz podać jej numer. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów