anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Koszty przesyłki nadawcy

Client:101309203
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  (nie mam konta firmowego) pani przy zakupie wybrała punkt żabka Dlaczego dostaję tylko 8,99(wysyłka)  jak ktoś kupi przesyłkę a najtansza przesyłka w tym punkcie kosztuje 12,99 zł to znaczy ze muszę dopłacić z własnych pieniędzy? To bez sensu.. 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:101309203 udostępnij dostawy bez "allegro" na początku to wpiszesz swoje ceny 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:101309203
#7 Wielbiciel#

Dzięki! Gdzie to dokładnie znajdę?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:101309203 w zakładce dostawy https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/ustawienia-dostawy 🙂  znajdź dostawy bez początkowego allegro, wtedy ustawisz swoje ceny 🙂

ffffffgrr.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@kostas11  A konta zwykłe mają dostęp do żabek i całej reszty z przedrostkiem Allegro? Kiedyś nie miały

_____________
Kama
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg skoro wybrała to pewnie mają, ale na dole listy są też bez 🙂 tu takie cuda że jak widzę mogą wybrać metody którymi potem nie da się nadać, dziwne bo powinno być zablokowane, a dostępne dopiero po podpięciu umowy 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:101309203
#7 Wielbiciel#

A czy Allegro ma możliwość generowania etykiet? Czy sama muszę online ja wykupić online zabki? 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:101309203 ma ale tylko przez wysyłam z allegro po dodaniu umowy z pocztą polską a tą podpiszesz tylko jako firma, pozostaje Ci nadać na poczcie czy żabce 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Client:101309203 

Przecież cenniki tworzysz sama i sama decydujesz ile chcesz by klient wpłacił za daną dostawę.

_____________
Kama
oznacz moderatorów