anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupno wadliwego urzadzenia

MAMY ROZWIĄZANIE!
Tobs30
#7 Wielbiciel#

Witam

Kupiłem ekran dotykowy do telefonu (płaciłem przez allegro pay) 

Po dokonaniu wymiany w serwisie ekran przestał działać.  Rozmawiałem że sprzedawca co możemy zrobić kazał mi odesłać ekran z dokumentami i rozwiązanie umowy  podalem również konto na które iż pieniądze miał by przelac .. 

Trzy dni temu sprzedawca wyslal mi wiadomosc w której informuje że pieniądze przelane za pośrednictwem allegro Pay 

Pisałem na automatycznym biurze pomocy w którym poinformowano mnie że w ciągu 3 dni roboczych pieniądze powinny być. 

Co mam dalej robić pierwszy raz zdarzyło mi się coś takiego i nie wiem gdzie szukać rozwiązania. Czekam na odpowiedzi 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
xyz96
#21 Demiurg#

@Tobs30 Płaciłeś na raty z Allegro Pay, czy przelewem przez PayU? To nie to samo.

Jeśli na raty Allegro Pay, pieniądze wrócą do Allegro Pay, wtedy Twoja spłata towaru nie będzie wymagana. Chyba że już spłaciłeś raty, wtedy będziesz miał nadpłatę w Allegro Pay, która zostanie Ci zwrócona na konto w ciągu 5 dni.

Jeśli to był zwykły zakup (nie raty Allegro Pay) i sprzedawca oddał wpłatę, trafi ona na Twoje konto z którego płaciłeś w ciągu 3 dni. 

oznacz moderatorów
Tobs30
#7 Wielbiciel#

Allegro Pay... spłaciłem już to.. dzięki może rzeczywiście będzie za kilka dni

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Tobs30  😀 poczekaj przez te 3 dni

oznacz moderatorów