anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący rozpoczął zakup i go nie dokończył

MAMY ROZWIĄZANIE!
yaku2
#8 Zapaleniec#

Witam. Kupujący rozpoczął zakup i go nie dokończył, również nie odpowiada na moje pytania o płatność której nie dokonał. Proszę o informację ile czasu ma kupujący na opłacenie oraz czy mogę w obecnej sytuacji sprzedać produkt komuś innemu. W tej sytuacji przez takiego kupującego jestem stratny jedna darmową wysyłkę Smart oraz koszt za promowanie przedmiotu

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
LEW433
#21 Demiurg#

A sprzedaż na jakim Allegro?  Dzisiaj jest problem z płatnością dla wszystkich. Na zwykłym ma 7dni a po licytacji 30dni, na AL 5dni.

oznacz moderatorów
yaku2
#8 Zapaleniec#

Płatność wczoraj o 22 na Allegro Lokalne 

oznacz moderatorów
Agent051
#16 Inspirator#

@yaku2 jak nie zapłaci to nie powinieneś stracić wysyłki 

oznacz moderatorów
yaku2
#8 Zapaleniec#

Pewnie grosze..ale jeśli nie ma zamiaru płacić, to najzwyczajniej tak się nie robi.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Bardzo często tak się tam dzieje, jeżeli nie opłaci w ciągu 5dni to nie dojdzie do zakupu i  oferta się wznowi, Allegro wyśle maila o wznowieniu.

oznacz moderatorów
yaku2
#8 Zapaleniec#

Bardzo dziękuję za pomoc. Jestem tu po raz pierwszy i jestem zaskoczony jak szybko można dostać od Was tu informacje. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@yaku2 Cześć. 🙂 Kupujący na Allegro Lokalnie ma 5 dni na opłacenie zamówienia. Sprawdziłam sytuację na Twoim koncie i ten Klient zawsze opłaca swoje zamówienia, dlatego poczekaj proszę na jego odpowiedź. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
yaku2
#8 Zapaleniec#

Bardzo dziękuję za pomoc.

oznacz moderatorów
Secondspro
#9 Pomysłodawca#

Z tym zachwaleniem bym się wstrzymał. Serwis wspiera kupujących

oznacz moderatorów