anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący zamówił więcej niż jedną sztukę towaru i nie zmieści się w jednej paczce

MAMY ROZWIĄZANIE!
peter2116115
#7 Wielbiciel#

Co zrobić jeśli mam towar gabarytowo jedną sztukę mieszcząca się w paczce a klient zamówił dwie sztuki i zapłacił za jedną przesyłkę jak ustawić żeby po dodaniu do koszyka płacił za każde zamówienie osobno za wysyłkę 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@peter2116115 Cześć 🙂 Wygląda na to, że musisz zaktualizować informacje w Cenniku dostawy i uzupełnić pola "Pierwsza sztuka" i "Maksymalnie w paczce". Zrobisz to z poziomu zakładki Ustawienia dostawy. Być może ten materiał wideo będzie pomocny:

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@peter2116115 W cenniku dostaw ustaw sobie max. 1 sztukę w paczce. Wtedy kupujący przy zamówieniu 2 sztuk zapłaci za dwie przesyłki; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/metody-dostawy/czym-jest-i-jak-korzystac-z-allegro-inpost-xG...

oznacz moderatorów
peter2116115
#7 Wielbiciel#

Ustawiłem w cenniku dostaw swoje ustawienia i nie mogę dodać do swoich ogłoszeń tego żeby każde zamówienie osobno było płacone za wysyłkę czy przez to że ogłoszenie jest w allegro lokalnie?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@peter2116115 Tak, na Allegro Lokalnie nie ustawisz cenników dostaw, dlatego udostępniaj tylko takie metody dostawy, gdzie możesz do jednej paczki włożyć wiele sztuk. 

oznacz moderatorów
peter2116115
#7 Wielbiciel#

A jak dodać ogłoszenie na allegro ?muszę mieć firmę ?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@peter2116115 Nie musisz mieć firmy. Klikasz "wystaw przedmiot", a potem zaznaczasz link 'dotychczasowy formularz", pokazany na foto - prawy dolny róg. 

AAAA.JPG

oznacz moderatorów