anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kurier dla przesyłki gabarytowej 301cm długości

prestin_pl
#9 Pomysłodawca#

Dla osób doświadczonych z dostawą dużych gabarytów - jakim kurierem mogę dostarczyć paczkę o parametrach jak poniżej? Problem jest tutaj długość ponad 300 cm (nie da sie tego złożyć).

- Wymiary wysyłki (DxSxW) - 301,00 x 55,00 x 13,00 cm

- Waga wysyłki - 72,50 kg

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

prestin_pl
#9 Pomysłodawca#

Dzięki, ale to nie jest rozwiązanie. Normalne gabaryty paletowe wysyłałem wielokrotnie, tutaj problemem jest długość ponad 300 cm.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Oni tak ustawiają do 300cm tak normalnie. Ale ty masz długość i duży ciężar.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@prestin_pl poczta polska chyba ma możliwość to wysłać jako paczkę

oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

@az1rael 
Przesyłka paletowa, to maks 2 m wysokości i 1,2 m boki podstawy, masa do 1000 kg. Przesyłka niestandardowa to maks 2,4 m długości i waga do 30 kg.

Ustawowo najdłuższy bok paczki nie może być dłuższy niż 150 cm (od listopada 2023). To musi iść jako dłużyca lub ładunek niestandardowy.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@pecela możliwe mi się skojarzylo z jakimś postem wlaśnie że na poczcie długośc max jest znacznie dłuższa niż u innych przewoźników ale nie podejmuje się rzucać wartości z pamięci

oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

Chyba tylko Ambro Ekspres ci to weźmie. Koszt jakieś 610 zł przez brokera tanienadawanie.pl. Spróbuj dać ogłoszenie na giełdzie furgonetki.

 

oznacz moderatorów

prestin_pl
#9 Pomysłodawca#

Będę się z nimi kontaktował w poniedziałek. Chcę się zmieścić maks w 400 zł brutto.

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Nadaj to na busa clicktrans.pl Czasem jak mają "po drodze" kierowcy za grosze zabierają.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@prestin_pl a jaką odległość masz do kupującego ? 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

prestin_pl
#9 Pomysłodawca#

ok, 500 km - Zielona Góra do Warmińsko Mazurskie

oznacz moderatorów