anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam licytacje koleś nie che opłacić i chce ją anulować bo nie może tego kupić jako kup teraz taniej

Kopr98
#1 Nowicjusz#

Chodzi o zwykle allegro

Wystawiłem grę stwierdza ze za drogo dostawa zjechałem 10 zł i wystawiłem jako kup teraz ale nie może kupić pisze ze ma się skontaktować że mną

A ja nie wiem jak anulować

Jak zmieniłem status na anulowane to nic nie dało 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Jak jest u niego w zakupach to On musi anulować i ponownie kupić.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Kopr98  Teoretycznie jest możliwe dogadanie się z klientem, ale jest niebezpieczne, może powodować przekręt, oszustwo.

Jeżeli skontaktujesz się z nim poza Allegro to będzie chciał twój prywatny numer konta do zapłaty. Może zapłaci ale jeśli zacznie ci podsyłąć jakieś linki, to zamykaj znajomość i niczego nie wysyłaj.

Lepiej odpuść sobie ten kontakt, jeśli nie zapłaci to  dostaniesz od Allegro zwrot prowizji i możesz wystawić przedmiot ponownie.

 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Lew nie ma racji. Sprzedaż na koncie prywatnym więc nikt nie może anulować ani Ty ani on. Allegro anuluje nie opłacone KUP TERAZ po 7 dniach, licytację po miesiącu. Zwrot prowizji najlepiej kliknąć gdzieś po 2 dniach, inaczej będą tydzień go sprawdzać.

Pierwszej części pytania nie rozumiem? Wystawiłeś aukcje drugi raz i on kupić na niej nie może, czy obniżyłeś cenę i ma po kliknięciu na kup teraz kłopot z zapłaceniem... Jak to kłopot z zapłaceniem to niech tylko płatność anuluje i spróbuje ponownie, najlepiej przelewami24, bo allegro i payu to jakość taka jak wujek google podaje w niezależnych opiniach... 

oznacz moderatorów