anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Manager Paczek InPost - "nie powiązany", a powiązać się nie da

Kalia_24
#7 Wielbiciel#

Próbuję wysłać paczki, jak zwykle przez Manager Paczek InPost - po zalogowaniu nagle dowiaduję się, że konto jest "nie podłączone".

OK, może się coś "rozpięło". Wchodzę na Allegro -> Aplikacje powiązane; jak byk stoi, że powiązane. No ale może system zgłupiał, poszukałam to na forum, w jednym poście moderatorka zaleciła "wyjść i wejść jeszcze raz" (czyli odpiąć i przypiąć z powrotem). Proste.

Albo i nie - odpiąć się dało. Przypiąć z powrotem już nie.

"Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!"

Czy ten błąd zostanie kiedykolwiek naprawiony? Widzę, że przewija się od LAT.

Jak mam teraz wysłać ludziom paczki i kto odpowie za opóźnienia w wysyłce?

 

EDIT: Po 10 próbach chyba w końcu się udało, dostałam kod do połączenia... Może ktoś by wreszcie załatał tę dziurę?...

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Kalia_24 częstym powodem kłopotu z powiązaniem może być blokada wyskakujących okienek w przeglądarce.

oznacz moderatorów

Kalia_24
#7 Wielbiciel#

Też myślałam, że coś przegapiam, ale przez X prób nie pojawiało się nic. Dopiero chyba po 4 przeładowaniu strony okienka zaczęły wyskakiwać - owszem, blokowane przez przeglądarkę, ale zaczęła się pojawiać belka "FF zablokował okienko, czy chcesz pozwolić na wyświetlenie", wcześniej nic, cisza w eterze.

 

No i w pierwszej kolejności - dlaczego twierdził, że konto niepołączone, skoro połączone było...

oznacz moderatorów