anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Matody dostawy druga grupa dostawy a gabaryty.

braniek2
#8 Zapaleniec#

Witam. Wysyłam połowę paczek gabarytowych przez co nie wszystko mogę nadać do paczkomatów . Dlaczego jestem przez to poszkodowany w jakości sprzedaży całkowicie brak punktów przez to mam tylko 1/30 Dlaczego gabaryty zaliczają się do tej punktacji. @w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@braniek2 O które dokładnie zamówienia chodzi? Jak nadajesz takie paczki? Czy wprowadzasz numery listów przewozowych w zakładce Zamówienia?

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

braniek2
#8 Zapaleniec#

@ko_alkaWszystkie wysyłam DPD lub Inpost KURIER bo się nie mieszczą do paczkomatu przez co dla tych przedmiotów nie mogę dodać drugiej grupy gdzie są same automaty i przez to nie mam punktów czyli realnie tracę na jakości sprzedaży. Przykłady takich przedmiotów zamówień

28dcf140-eab2-11ed-a9f9-358879832821

95447093-df33-11ed-9441-25b573ab7f78

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@braniek2 Rozumiem, że masz na myśli miarę w Jakości sprzedaży "Metody dostawy – odbiór w punkcie". Dla tej miary nie odejmujemy punktów (nie ma punktów ujemnych). Można je za to zyskać, jeśli w ponad 65% swoich ofert udostępniasz co najmniej 2 metody dostawy Odbiór w punkcie.

Jeśli masz towar, który gabarytowo przekracza wymiary automatu paczkowego, to nie zdobędziesz punktów. Twoja Jakość sprzedaży i tak jest super. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

braniek2
#8 Zapaleniec#

@ko_alkaTak zgadza się jednak jest tam sporo punktów bo 30 i nigdy nie osiągnę tej wartości bo mam paczki które się nie mieszczą do paczkomatów. Dlaczego wlicza się to do punktacji w parametrach są wymiary i widać że nie wchodzi do skrytek paczka więc nie powinno to się zaliczać do metod dostawy z drugiej grupy. I jakość nie jest taka dobra bo wystarczy gdzieś ujemny i te 30 pkt jest cenne. Co mam zrobić aby mieć komplet punktów ? Zrezygnować ze sprzedaży gabarytów ?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@braniek2 Kupujący oczekują od ofert możliwości odbioru w punktach, dlatego taka miara powstała. W takiej sytuacji możesz dodać do swojego asortymentu produkty mieszczące się do automatów paczkowych. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów