anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

moje aukcje, kolejność aukcji

dias-group
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie,

 

Mam pytanie... wystawilem u siebie aukcje i widze, że na przykład koszulki są porozdzielane innymi produktami.. da się to jakoś zmienić, żeby koszulki były pod koszulkami, piłki pod piłkami itd itd.

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Jeżeli chodzi o Twoją listę ofert na stronie wszystkie przedmioty sprzedającego, to allegro samo sortuje po trafności.

Masz kilka opcji.

Jeżeli korzystasz z podstawowego abonamentu 39zł

  • możesz swoje oferty oznaczać Tagami, które są widoczne jak ktoś wejdzie we wszystkie przedmioty sprzedającego - widoczne pod Podkategoriami. Tylko to chyba ręcznie trzeba oznaczać w każdej ofercie (pod opisem). Służą między innymi do tworzenia własnych kategorii, które wyświetlą na przykład: Koszulki, Piłki
  • możesz skorzystać z Serii Produktowych - 12 serii wyświetlanych na końcu strony oferty - większość wykorzystuje to jako podkategorie produktów. Są to graficzne linki do listy ofert. Możesz nawet połączyć z Tagami, jeżeli to by się trzymało kupy i byś pilnował tagów w taki sposób, żeby nie było pustych Serii Produktowych
  • masz jeszcze bannery na liście ofert - prowadzą one do określonego linku, może to być pojedyncza oferta albo jakiś zbiór ofert - w tym przypadku konkretny Tag

Kombinować możesz na różne sposoby. Jeżeli nie korzystasz z abonamentu, to cóż, nie wiem jak poradzić, bo chyba nic nie zrobisz 😄 jedynie zostają domyślne Podkategorie, które ktoś musi sam wybrać. Automatycznie one się nie rozdzielą na Twojej stronie, bo allegro sortuje Twoje oferty według trafności.

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/trafnosc-xGmVjoPwOTo

oznacz moderatorów