anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moje pytanie będzie dotyczyło sprzedaży gdyż nie odpisałem na dyskusji ponieważ nie widziałem jej

Maciej_Nawrocki
#7 Wielbiciel#

Witam sprzedałem moje słuchawki dokładnie miesiąc temu i nie wchodziłem na allegro ani nic takiego bo nie jestem ciągłym sprzedawcą więc nie miałem takiej potrzeby na maile nie zwracałem jakoś szczególnie uwagi ponieważ często przychodzą reklamy i dziś wchodzę  i przeglądam sobie co mam w powiadomieniach i widzę że kupujący rozpoczął dyskusję na którą siłą rzeczy nie odpisałem nie odpowiedziałem bo nie wiedziałem że takie coś miało miejsce, co w rezultacie przyniosło obciążenie mojego konta na daną sumę i nie otrzymałem ich z powrotem co mam zrobić w takiej sytuacji?

Proszę o Pomoc

 @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

RED
#21 Demiurg#

tak działa allegro

masz to w regulaminie

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Maciej_Nawrocki Zapłacić, nic Ci nie pozostaje, sprzedajesz to akceptujesz regulamin i masz tam ze w dyskusji masz 24godz. na odpowiedź.

oznacz moderatorów

Maciej_Nawrocki
#7 Wielbiciel#

No dobrze ale dlaczego nie otrzymam wtedy moich słuchawek z powrotem

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

Nie otrzymas bo nie zażądałaś. Możesz spróbować jedynie podesłać opłaconą etykietę do klienta i poprosić żeby odesłał. 

oznacz moderatorów

MescotCompany
#12 Orędownik#

Mimo wszystko kupujący powinien zwrócić sprzęt, jeżeli otrzymał zwrot

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

zawsze możesz napisać, że nie uznajesz długu i zapraszasz allegro do sądu

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Maciej_Nawrocki Niestety Twój błąd > maile są po to aby je odczytywać > zaakceptowałeś regulamin Allegro, chociaż pewnie nie przeczytałeś go nawet pobieżnie > Ignorantia iuris nocet > pozostaje Ci tylko zapłacić obciążenie > potem możesz wezwać kupującego do zwrotu słuchawek > czy zwróci to już inna kwestia > tu Allegro Ci nie pomoże > przegapiłeś wszystko.

oznacz moderatorów