anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nadawanie przesyłek przez menadżera Paczkomaty

Taksyfolina_pl
#2 Obserwator#

Dzień dobry,

 

mam zintegrowanego Menadzera Paczkomaty z allegro (sprawdzone w sekcji powiązane aplikacje) ale mam problem w dalszym ciągu z nadaniem paczek przez paczkomat. W instrukcji jest podane, że przy zamówieniu pojawia się przycisk nadaj paczkę z allegro post, u mnie pojawia się tylko nadaj paczke, po kliknięciu w dalszym ciągu prosi mnie o podanie umowy z inpostem. Prosze o pomoc.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Taksyfolina_pl Oznacza to, że nie dokończyłeś prawidłowo integracji Managera Przesyłek InPost. Ważnym krokiem jest wyłączenie blokady wyskakujących okienek w ustawieniach przeglądarki, ponieważ uniemożliwia ona sfinalizowanie procesu integracji. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Taksyfolina_pl
#2 Obserwator#

Została dokonana integracja. Początkowo robiłem tą integrację przez mozille, i faktycznie był bład natomiast drugi raz przez google chrome i otrzymałem informację, że integracja poszła pomyślnie.W panelu dot integracji jest info, że menadżer paczkomaty jest powiązany z Allegro.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Taksyfolina_pl Mimo prawidłowej integracji, zamówienia nie pojawiają się w Managerze Przesyłek InPost? Nie wygenerujesz etykiet bezpośrednio na stronie Allegro, wybierając opcję nadaj przesyłkę. Musisz przejść do narzędzia Inpost. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Taksyfolina_pl
#2 Obserwator#

Napisałaś misz masz, nie przeczytałaś mojej odpowiedzi ze zrozumieniem. Logowałem się do panelu menadżera paczkomatów i do panelu allegro zamówienia.

Jeżeli mam postępować według instrukcji, którą pobrałem tutaj z forum to nie można przejść całej ścieżki ponieważ nie ma przycisku nadaj paczkę allegro z inpost, która przekieruje do panelu menadżer paczkomatu.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Taksyfolina_pl Nie musisz przechodzić z poziomu strony Allegro. Możesz od razu wejść do narzędzia Manager InPost i tam wybrać zakładkę Allegro. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów