anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nazwa użytkownika Allegro jako nazwa sklepu z końcówką .pl

prestin_pl
#9 Pomysłodawca#

Jak wygląda kwestia nazywania użytkownika Allegro (sprzedawcy prowadzący sklepy), jeżeli np. ktoś ma sklepy i one nazywają się np. zabawki.pl, albo suplementy.pl (przykłady). Nazwy użytkownika byłyby wtedy chyba np. zabawki_pl, suplementy_pl. Ewentualnie często nazwa domeny jest w logu widoczna.

Pytanie czy można w ten sposób nazywać użytkownika jako sprzedawcę na Allegro czy są tutaj jakieś limity/obostrzenia?

 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@prestin_pl Doprecyzuję to z odpowiednim zespołem i wrócę z odpowiedzią. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

prestin_pl
#9 Pomysłodawca#

OK, będę czekał na odpowiedź

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@prestin_pl Najmocniej Cię przepraszam za tak długi czas oczekiwania na odpowiedź. Otrzymałam informacje, że nie mamy przeciwwskazań do takich loginów, są one dozwolone. Natomiast w ofercie nie można zamieścić jako parametr - marka, linków takich jak [nazwafirmy].pl, więc w tej kwestii powinieneś uważać. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

prestin_pl
#9 Pomysłodawca#

Ok, dziękuję. Powróciłem do tematu i fajnie, że udało się znaleźć odpowiedź. 

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Oczywiście, że takie loginy są dozwolone. O tym wiadomo już od dawna, nie trzeba tego konsultować z żadnym zespołem.

A widzę, że już pomału wracają do standardu sytuacje typu:

- zamieszczanie adresu sklepu w opisach aukcji

- adresy sklepu na obrazkach i miniaturkach

i inne.

Ale nikt nie będzie miał z tego tytułu żadnych problemów. Dlaczego? - ano dlatego, że Allegro nie ma czasu i możliwości sprawdzania takich aukcji. Nikt też nie kwapi się ze zgłaszaniem takich aukcji - bo po co?

Zgłaszanie przez formularz kontaktowy praktycznie nic nie daje - trzeba zgłaszać tutaj na forum. szczególnie jeśli dotyczy to dużych firm. 

Ja mogę to robić, nawet przez 8 godzin dziennie i zgłaszać setki aukcji. Tylko chciałbym za to otrzymać wynagrodzenie, min 50 zł za godzinę roboty.

Nie biorę pod uwagę konkurencji i niezadowolonych klientów.

Podsumowując - zgłaszanie aukcji nikomu nie jest na rękę - zgłaszający traci czas, co da się przeliczyć na realne złotówki (no, chyba, że jest bezrobotny i nie ma nic do roboty), Allegro straci czas i pieniądze z zysków z usuniętych aukcji, sprzedawca straci zyski ze sprzedaży, kupujący też będą niezadowoleni.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

dukimsl
#8 Zapaleniec#

Sam jestem ciekawy, a odpowiedzi ponad miesiąc już nie ma. www_nazwadomeny_pl

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

No przecież odpowiedzi już masz. Nazwa konta np. "nazwadomeny_pl".

Możesz założyć. Tylko potem się nie dziw, że mając takie konto i sklep pod tą sama nazwą - to Twoje oferty będą banowane, czyli bez sprzedaży.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

prestin_pl
#9 Pomysłodawca#

Na jakiej podstawie to piszesz, domysłu/przypuszczenia czy doświadczenia?

Bo odpowiedź od konsultantów z Allegro jasno wskazuje, że z takimi nazwami nie powinno być problemów. Zresztą takich kont jest mnóstwo, w tym głównie większych firm. 

oznacz moderatorów

prestin_pl
#9 Pomysłodawca#

maxr01 Na jakiej podstawie to piszesz, domysłu/przypuszczenia czy doświadczenia?

Bo odpowiedź od konsultantów z Allegro jasno wskazuje, że z takimi nazwami nie powinno być problemów. Zresztą takich kont jest mnóstwo, w tym głównie większych firm. 

oznacz moderatorów