anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Negatywna weryfikacja na PayU - jak się dowiedzieć na czym polega problem z dokumentem ?

aflisiak
#8 Zapaleniec#

Cześć, próbuję odzyskać swoje pieniądze za wysyłki. Zweryfikowałam pozytywnie konto bankowe podając numer rachunku i robiąc przelew. Przesłałam dokument do PayU, widoczne są an nim wszystkie dane które wskazuja jako istotne (swoją drogą mają bład w instrukcji bo piszą ze wystarczy tylna strona dowodu, a potem wymagają danej o dacie ważności która jest na froncie).

 

Zamazałam wszystkie dane które nie są wymienione jak wymagane i weryfiakacja negatywna. 

Czy ktoś wie na czym może polegać problem ? Czy na tym ze zamazałam część danych (wg instrukcji można to zrobić)?

czy na tym, ze na dowodzie mam drugie imię  a na koncie allegro nie (na rachunku bankowym też nie mam drugiego imienia i nie było problemu)

 

Albo czy można się jakoś skontaktować z payU i się tego dowiedzieć ?

 

I wreszcie czy z przelewy24 też są takie problemy - czy może najłatwiej będzie się przepiąć na nie ?

 

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Dane konta Allegro I konta bankowego muszą być takie same: @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

aflisiak
#8 Zapaleniec#

Dane konta allegro i bankowego są takie same - nie miałam problemu z weryfiakcją rachunku bankowego. 

Tutaj chodzi o weryfikację PayU - opartą na dokumencie tożsamości. Przesyłam im skan i odrzucają bez wskazania co się nie zgadza.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@aflisiak Napisz proszę w tej sprawie tutaj. Konsultanci poinformują Cię co jest przyczyną problemu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

aflisiak
#8 Zapaleniec#

Napisałam. Jedna konsultantka napisała żebym wysyłała zgodnie z instrukcją (sic!). Druga napisała ze zajmuje się sprawą. Tymczasem mój dokument został odrzucony po raz trzeci.  To jest niepoważne. 

Czy z Przelewy24 też są takie problemy ? Bo może po prostu trzeba zmienić kanał wypłat zamiast się użerać z PayU.

oznacz moderatorów