anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę opłacić Paczki w menadżerze paczek inpost

Client:94582078
#7 Wielbiciel#

Witam mam problem z nadanie paczki w zakładce w menadżerze paczek inpost   Nie mogę opłacić paczki wyświetla mi się taki błąd: Nie posiadasz wystarczających środków na koncie. Kliknij tutaj , aby doładować konto.

Proszę  o pomoc 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

Kupujący wybrał zapewne przesyłkę płatną Allegro Paczkomaty InPost lub nie posiada Smarta.Musisz doładować konto w Managerze Paczek za pomocą karty lub z konta.Wybór będziesz miał/a po kliknięciu w "kliknij tutaj".Po doładowaniu konta będziesz miał/a możliwość opłacenia przesyłki.

oznacz moderatorów

Client:94582078
#7 Wielbiciel#

Doładowałem konto lecz nic się nie zmieniło 

oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

Odśwież stronę.U góry w prawym górnym rogu powinieneś mieć stan konta.Jeżeli kwota jest taka sama lub wyższa niż kwota za wysyłkę, nie powinno być żadnego problemu.

oznacz moderatorów

Client:94582078
#7 Wielbiciel#

kwota jest ta sama lecz błąd nadal się pokazuje czy jest to możliwe że chodzi tu o stan kąta allegro finanse 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:94582078 spróbuj w trybie incognito przeglądarki.

oznacz moderatorów

Client:94582078
#7 Wielbiciel#

Próbował na incognito oraz na innej przeglądarce i nadal to samo oraz koszt nadania wynosi 0zł więc nie wiem w czym problem 

oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@Client:94582078 Jeżeli Manager wołał o doładowanie konta, to nie jest możliwe aby koszt przesyłki wynosił 0 zł.W takim przypadku nigdy taka formatka nie wyskakuje.Być może jest jakiś błąd ale nadawałem dzisiaj przesyłki przez managera InPost i odbyło się to bez problemu.

oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

Allegro Finanse nie ma tutaj nic do rzeczy. Jeśli przesyłka została opłacona przez Kupującego i import zamówienia z Allegro jest możliwy do Managera Paczek Inpost, a na koncie w Managerze masz odpowiednią kwotę, to pozostaje tylko opłacenie przesyłki.Popatrz dobrze czy zaznaczasz wszystkie formatki co trzeba i zgodę na przetwarzanie.Sprawdź jeszcze dokładnie ile wynosi przesyłka zadeklarowana w Allegro, a ile masz na koncie w Managerze ale kwota do zapłaty za przesyłkę jest zawsze w Managerze widoczna w podsumowaniu.

oznacz moderatorów

Client:94582078
#7 Wielbiciel#

Dziękuję wszystko sprawdziłem, i moje saldo wynosiło 15,47 a do zapłaty było 15,87 pomyłka i dzięki za pomoc 

oznacz moderatorów