anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę wydrukować nadania przesyłki przez inpost bo wymagana jest"umowa własna"

masinstalacje
#7 Wielbiciel#

Nie mogę wydrukować nadania inpostem, bo system chce umowę "własną"... Gdy klikam pojawia się błąd.

Nie wiem o co chodzi bo wcześniej już bez problemu wysyłałem.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

@masinstalacje 

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/metody-dostawy/wysylam-z-allegro-narzedzie-do-nadawania-p...

Sprawdź, jakie umowy własne dodasz do narzędzia

Jeśli dodasz umowę własną z przewoźnikiem, nadasz przesyłki opłacone z góry oraz za pobraniem metodami, które oferuje dany przewoźnik. Listę przewoźników oraz metody dostawy dostępne przez Wysyłam z Allegro znajdziesz poniżej:

  • Allegro Paczkomaty InPost
  • Allegro Paczkomaty InPost pobranie
  • Paczkomaty InPost
  • Paczkomaty InPost pobranie
  • Allegro miniKurier24 InPost
  • Allegro miniKurier24 InPost pobranie
  • Allegro Kurier24 InPost
  • Allegro Kurier24 InPost pobranie
  • Kurier InPost
  • Kurier InPost pobranie
Jak dodać umowę własną w Wysyłam z Allegro
  1. W zakładce Ustawienia w sekcji Umowy własne wybierz przewoźnika, z którym masz zawartą umowę.
  2. Podaj dane, jakimi logujesz się do narzędzia nadawczego tego przewoźnika.
  3. Kliknij [zapisz]. Gdy zweryfikujemy umowę, w narzędziu pojawi się opcja wysyłki na umowie własnej.
oznacz moderatorów

masinstalacje
#7 Wielbiciel#

Super.

W InPost mam czekać "do 48h"

Klient nalegał na szybką wysyłkę, więc wysłałem InPostem z pominięciem allegro.

Jak pobrać środki z PayU po odebraniu paczki, skoro wysyłka poszła bez nadania przez allegro?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@masinstalacje Cześć. Które zamówienie masz na myśli?

Jeśli o sprzedaż na Allegro Lokalnie, to przesyłki "Allegro Paczkomaty InPost" nadasz bez dodawania żadnej umowy z zakładki Zamówienia od kupujących.

Na Allegro z kolei możesz nadawać paczki InPost przez Wysyłam z Allegro (tutaj będzie potrzebna umowa) lub za pomocą Managera Paczek (do którego przejdziesz przez bezpośredni link). 

W zamówieniu numer b10e9fd1-8e7b-11ec-b0c8-9bf1b4965330 kupujący wybrał opcję dostawy "Allegro Pocztex Kurier 48". Taką paczkę możesz nadać przez Wysyłam z Allegro bez dodawania umowy z przewoźnikiem, a także bezpośrednio przez narzędzie nadawcze (https://e-nadawca.poczta-polska.pl/). 

Żeby wypłacić pieniądze za sprzedaż musisz skonfigurować swoje konto do wypłat. Zrobisz to w zakładce Ustawienia wypłat. Uzupełnij swoje dane i zleć przelew weryfikacyjny na kwotę 1,01 zł (ta płatność zostanie zwrócona). Pamiętaj, że dane z rachunku bankowego muszą się zgadzać z danymi na koncie Allegro. 

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

masinstalacje
#7 Wielbiciel#

7c0111a1-8e77-11ec-b0c8-9bf1b4965330 to zamówienie wysłałem prywatnie przez inpost bo jeszcze nie miałem podpisanej umowy z inpostem a klient nalegał na wysyłkę. 

Teraz już powiązałem Inpost z Allegro ale nie wiem czy otrzymam pieniądze z PayU bo paczka poszła nie przez Allegro, do tego musiałem prywatnie zapłacić za przesyłkę.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@masinstalacje otrzymasz, wysyłka nie ma tu znacznie, kasa jest na allegro finanse, aktywuj o ile nie zrobiłeś tego i wypłać kasę na konto 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów