anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę wygenerować etykiety Allegro One

GnaVia
#8 Zapaleniec#
Witam 

Nr zamówienia 72de2f90-0e5b-11ed-8c92-4124c54c7dbb

Taki oto komunikat:

 
Błąd przetwarzania

Nie można zamówić wybranej paczki:Problem z nadaniem przesyłki. Skontaktuj się z nami. Pomożemy jak najszybciej.

Proszę o pomoc......

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Adres poprawny masz?

oznacz moderatorów

GnaVia
#8 Zapaleniec#

To znaczy jaki adres ? poprawny ? mój ?

oznacz moderatorów

GnaVia
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Kliknęło mi się że problem rozwiązany 😞 proszę o pomoc to moja pierwsza przesyłka Allegro One.

Niestety problem nie rozwiązany, a ja nie wiem o co chodzi.

oznacz moderatorów

AdvisorBooks
#12 Orędownik#

@GnaVia Jak to przesyłka z dostawą w dniu nadania to nie wygenerujesz etykiety z wyprzedzeniem, można ją wystawić tylko w dniu nadania do godziny granicznej dla Twojego kodu pocztowego. Kolejne częste problemy to:

- za długa nazwa odbiorcy/ulicy w adresie, musisz edytować dane odbiorcy i wtedy zobaczysz czy się "świeci" coś na czerwono

- klient podał zły kod pocztowy, ostatnio tak miałem, ktoś zrobił błąd typu zamiast 33-444 wpisał 33-344, poprawiłem i poszło. 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@GnaVia, niestety Twój kod pocztowy jest poza Strefą One Kurier. Tę usługę udostępniasz  w swoim cenniku dostaw dopiero po sprawdzeniu, czy jest ona dostępna w Twoim mieście. Sprawdzisz to tutaj.

Usuń tę metodę dostawy z cennika, ponieważ w takiej sytuacji nie nadasz paczek poprzez One Kurier. Możesz za to pozostawić One Box i One Punkt jako osobne pozycje. 🙂

W tej sytuacji najlepiej skontaktować się z kupującym i poprosić go o anulowanie zamówienia i zrobienie go ponownie z inną metodą dostawy.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

GnaVia
#8 Zapaleniec#

Przecież to jest bez sensu, ja nie zamawiam podjazdu kuriera tylko dostarczam przesyłkę do punktu pośrednika i nie ma  znaczenia gdzie mieszkam. Tak samo jak np. przesyłki One Box

Pozdrawiam

oznacz moderatorów