anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę wystawić ofert na WOŚP - błąd

Client:117815987
#7 Wielbiciel#

Nie mogę wystawić ofert na WOŚP. Cały czas wyskakuje komunikat: Niepoprawnie wypełniony formularz - Prowadząc sprzedaż na koncie zwykłym (nie zarejestrowanym jako konto firma), nie możesz deklarować opcji wystawienia faktury w warunkach oferty.

Opcja "Nie wystawiam faktury" jest zaznaczona automatycznie, a mimo to komunikat wyskakuje.

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Wystawiaj na koncie zwykłym ,a jak nie masz to je dla samych takich aukcji utwórz -ja tak sam właśnie co roku wystawiam.

oznacz moderatorów

Client:117815987
#7 Wielbiciel#

Ale to właśnie na zwykłym wyskakuje.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:117815987 Czy mogę prosić o zrzuty ekranu całego formularza (łącznie z paskiem adresu URL, datą oraz godziną)? 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

awo666
#8 Zapaleniec#

Mam dokładnie to samo.
2023.12.31 16:21:12

awo666_0-1704036102858.png

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@awo666 to problem po naszej stronie, za który bardzo Cię przepraszam. Znamy ten błąd i nasz zespół pracuje już nad jego rozwiązaniem. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Ten problem to chyba nie wszystkich dotyczy bo właśnie sobie wystawiam na WOSP bez kłopotów.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kolekcjoner608 tak, problemy nie występują u wszystkich. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:117708929
#1 Nowicjusz#

niestety nie mogę przebrnąć przez ten problem. Proszę o pomoc gdyż do finału coraz mniej czasu.

Zmiana czasu trwania aukcji nie pomaga. zmiana innych parametrów też nie przynosi rozwiązania. Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu. 

 @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Zrzut ekranu 2023-12-31 181142.png

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Nasze moderatorki już w innym poście wspominały o problemie nad którym usilnie pracują ,musisz poczekać lub spróbuj na innej przeglądarce .Ja wystawiam przez chrome i nie zauważyłem problemu z wystawianiem.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:117815987 to błąd po naszej stronie, który znamy i za który przepraszam. Nasz zespół pracuje już nad jego rozwiązaniem, ale muszę poprosić Was jeszcze o cierpliwość. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

awo666
#8 Zapaleniec#

Wygląda na to że blokery typu uBlock blokują jakiś fragment kodu weryfikującego i dla tego pojawia się ten błąd. Bez blokad, bez brave, bez blokad dns na pi-hole skrypt przeszedł bez problemu.

Czyli w FF czy Safari może być potrzeba wyłączenia blokad reklam i śledzenia 😞

Może przynajmniej części z was to pomoże.

 

oznacz moderatorów

edizet
#8 Zapaleniec#

Mam problem z wystawieniem przedmiotów na aukcjach WOŚP.
Wystawiam przedmiot i w opisie oraz w opcjach NIE mam żadnego słowa na temat faktury. Przy próbie wystawienia cały czas pojawia się komunikat:

"Niepoprawnie wypełniony formularz - Prowadząc sprzedaż na koncie zwykłym (nie zarejestrowanym jako konto firma), nie możesz deklarować opcji wystawienia faktury w warunkach oferty."

 

oznacz moderatorów