anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę wznowić aukcji

MAMY ROZWIĄZANIE!
Twojczysty_dom
#11 Animator#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Witam Nie mogę wznowić aukcji nr oferty: 12433833147 Wyskakuje błąd ze produkt nie pasuje do kategorii. Nie mogę nic zmienić bo nadal jest błąd. Aukcje widać tylko w zakładce zamówienia od kupujących, nie ma jej w zakończonych ani w aktywnych. Proszę o wznowienie jeśli to możliwe. Screenshot 2022-11-23 at 07-32-51 Formularz wystawiania.png

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Twojczysty_dom ofertę masz wystawioną w niewłaściwej kategorii , wyszukaj w katalogu produkt za pomocą frazy , jeśli w ten sposób nie pójdzie zwróć się do allegro o zmianę kategorii w ofercie , ostatecznie wystaw nową ofertę .

oznacz moderatorów
Twojczysty_dom
#11 Animator#

W katalogu jest tylko jedna oferta z produktem, nowej nie znajduje.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Twojczysty_dom kiedy oferta się zakończyła ? i z jakiego powodu ....

oznacz moderatorów
Twojczysty_dom
#11 Animator#

 Zakończyła się 21.11.2022. Towar sprzedał się do końca.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Twojczysty_dom to dziwne ,że nie masz w ,, zakończonych,, wezwiemy odsiecz  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Twojczysty_dom czy mogę poprosić Cię jeszcze o przesłanie zrzutu ekranu, na którym widoczne jest, że oferty nie ma w Mój asortyment po wybraniu filtra "zakończone"? 
Jeśli oferta nie jest aktywna, to nie będziemy mogli zmienić jej kategorii, więc najpierw trzeba wyjaśnić, dlaczego nie ma jej tam, gdzie powinna być 🙂

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Twojczysty_dom
#11 Animator#

 I to jest właśnie dziwne. Zapadła się jak kamień w wodę. Wczoraj po kolejnych próbach wznowienia aukcji była nadzieja, że się udało. Otrzymaliśmy komunikat taki jak zawsze przy edytowaniu lub wznawianiu oferty, że pojawi się w przeciągu godziny.Screenshot 2022-11-23 at 07-36-43 Formularz wystawiania.png

Niestety do dzisiaj nie ma jej nigdzie. Zależy mi na wznowieniu bo było trochę sprzedanych.

Zrzut w moim asortymencie zakończone.

Screenshot 2022-11-23 at 15-27-56 Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.pngScreenshot 2022-11-23 at 15-34-53 Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.png

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Twojczysty_dom dziękuję za zrzut! Przesyłam to na konsultację do działu technicznego i dam znać, gdy tylko otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Twojczysty_dom pisałam już konsultację i gdy weszłam w ofertę okazało się, że jest już aktywna, zobacz TUTAJ. Więc wznowiła się, sprawdziłam to jeszcze dodatkowo w systemie i została wznowiona dziś o 14:47. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Twojczysty_dom
#11 Animator#

Dziękuję bardzo za pomoc.

oznacz moderatorów