anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie odebrana paczka przez kupującego

Tel511665692
#8 Zapaleniec#

Proszę o poradę czy jeżeli klient nie odebrał paczki z paczkomatu i napisał że odstępuje od umowy, to mam wrócić kwotę za towar i przesyłkę czy za sam towar?

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Tel511665692 Kupujący powinien otrzymać zwrot środków za towar oraz równowartość najtańszej przesyłki dostępnej w ofercie. Jeśli przewoźnik obciążył Cię kosztami powrotu nieodebranej przesyłki, możesz pomniejszyć kwotę zwrotu o tę kwotę.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@w_kiwi a co jeśli nieodebrał czyli niewywiązał się z umowy a towar wracając dozna uszkodzeń transportowych? kto wtedy ponosi koszta? Ps zrobiłem wam parę zgłoszeń do moderacji zajęłybyście się panie znanym każdemu tematem pewnego ktosia zanim poleci zawiadomienie do służb

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@az1rael Kupujący nie może być w takim przypadku obciążony z tytułu uszkodzenia towaru, ponieważ z racji tego, że nie odebrał przesyłki, nie miał z nim żadnego kontaktu. Sprzedający jest właściwą stroną do złożenia reklamacji u przewoźnika. W ten sposób może dochodzić odszkodowania za uszkodzenie towaru.

PS. Już się zajęłam naszym ktosiem. Dzięki. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@w_kiwi mam nadzieję że tym kłamliwym jego donosem także jakby co mam już wyszukane warunki regulaminu usługi roblox stwierdzajace jasno że przewalutowują kody na walutę w grze po zgłoszeniu vpn zabraniają tylko do korzystania w celu dostępu do konta z banem lub nieswojego konta 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@az1rael Tajne "donosy".

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@LEW433 nie konfidentyzm zaawansowany wiadomo kogo co ma żal wiadomo za co zwykle że nie może od poziomu podłogi odrosnąć bo ma zaraz bana na swoim koncie

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Cegiełki dokładacie do tego, długo jestem na forum i znam to i sposoby działania tego forum, naprawdę.🤗

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@LEW433 a mozesz rozwinac o co ci chodzi?

oznacz moderatorów

Client:118916891
#4 Eksplorator#

@az1rael  napisał(a):

@LEW433 a mozesz rozwinac o co ci chodzi?


Jemu chyba chodzi o to, że wyzywasz ludzi od konfidentów, a sam taśmowo piszesz donosy i domagasz się interwencji ze strony moderacji, kiedy ktoś wytknie ci pisanie bredni. To jest żałosne i głupie.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:118916891 dzięki tobie skoro tak się bardzo starasz niedługo dostanę przycisk banowania ciebie na miejscu, nie będę musiał nic zgłaszać twoje isnienie będzię krótsze niż życie **piiip**a podczas huraganu. Tak jednozdaniowe bo twój styl na forum rozpoznać można w 3 sekundy. 

oznacz moderatorów

Client:118916891
#4 Eksplorator#

@az1rael Wcale się nie zdziwię, jeśli naprawdę zostaniesz pracownikiem Allegro i moderatorem na tym forum. Ze swoim rozumieniem świata i ze swoją znajomością języka polskiego byłbyś idealnym kandydatem na zastępcę w_kiwi. 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Tel511665692 zwracasz za towar po odebraniu paczki i weryfikacji stanu, za najtańszą wysyłkę ze swojej oferty minus ewentualne koszty nieodebranie jakie naliczy przewoźnik bo nie wywiązał się z umowy nieodbierając

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wszystko zależy jak zakupu ze Smartem czy bez ale ogólnie to kupujący w każdym momencie może odstąpić od umowy zakupu, zwracasz tyle ile już Ci tu napisali.

oznacz moderatorów