anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

niemogę wypłacić środków z playu

ken750
#7 Wielbiciel#

od 1.04 nie mogę wypłacić środków , gdy tylko chcę wypłacić dostępne środki wyskakuje napis anulowano wypłatę

anulowanie wypłaty środków PayU
 
 
oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ken750 Napisz proszę w tej sprawie przez formularz. Nasi konsultanci Ci pomogą.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

ken750
#7 Wielbiciel#

WITAM NIESTETY problem nie został rozwiązany, pomimo wysłania skanu dowodu i wypełnieniu

dokumentów nadal mam zablokowane środki i jeszcze dostaję jakieś widomości typu:

Dzień dobry,

Niniejszym pragniemy poinformować, iż Pana dane są zbieżne z osobą określaną jako PEP (Politically Exposed Person), tj. osobą zajmującą eksponowane stanowisko polityczne w rozumieniu ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu, członkiem rodziny osoby zajmującej eksponowane stanowisko polityczne lub osobą znaną jako bliski współpracownik osoby zajmującej eksponowane stanowisko polityczne.

W związku z powyższym prosimy o wypełnienie i podpisanie oświadczenia, które przesyłam w załączniku i odesłanie w odpowiedzi na niniejszą wiadomość. Bardzo prosimy o złożenie podpisów wraz z datą w wyznaczonych do tego miejscach.

więc dlaczego ja mam coś jeszcze wypełniać i podpisywać jakieś dokumenty i to odsyłać a za chwile bede miał nabrane pożyczek -proszę o wyjaśnienie sprawy od 1.04. nie mogę wypłacić środków i pomimo zakupów przestanę wysyłac towar bo ani towaru ani gotówki

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ken750 Jeśli prowadzona jest korespondencja w tej sprawie, odpowiadaj na otrzymywane wiadomości. Twoje maile trafią bezpośrednio do osób, które znają szczegóły i będą w stanie Ci pomóc.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów