anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nieprawidłowo wystawiona faktura za miesiąc marzec i opłata za allegro DPD

praktim
#1 Nowicjusz#

Witam,

mam dwie sprawy:

1. faktura za miesiąc marzec jest naliczona nieprawidłowo, otóż wpłaciłam część pieniędzy na rachunek przed wystawieniem faktury a następnie faktura jaką otrzymałam nie była zmniejszona o wpłatę wiec zapłaciłam dwukrotnie. Proszę o weryfikację płatności mojego konta i salda.

2. w aukcji nr 9123303146 miałam zaznaczone przez przypadek kurier allegro DPD a w rezultacie wysłałam swoim kurierem te przesyłkę. Proszę o nienaliczanie opłaty za tę przesyłkę.

 

Proszę o kontakt zwrotny w moich 2 sprawach

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kostas11
#21 Demiurg#

1 wpłać mniej kwotę nadpłaty masz w saldzie, dopłać różnicę do fv

2 nic nie zrobisz, będziesz miał dwa razy opłaconą przesyłkę, pisz do allegro może odlicza 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

lopes1990
#12 Orędownik#

@praktim 

Allegro podobnie jak i u Ciebie zmieniło mi kuriera dpd na allegro kurier dpd mimo, iż miałem ustawione wyższe ceny , niż te maksymalne możliwe na allegro kurier dpd . 

 

Poszło mi takich paczek prawie sto , też prosiłem o wyjaśnienie, z uwagi na święta odpowiedź widzę , że się przedłuża. 

Najpewniej jak dostaniesz fakturę z DPD będzie trzeba przesłać specyfikację z tymi paczkami ponownie naliczonymi , jeżeli tak się oczywiście zdarzy. Nie wyobrażam sobie innego scenariusza jak zwrot przez allegro za przesyłki , jeżeli spedytor naliczy je na fakturze. 

 

Nie prosiłem się o zmianę sposobu wysyłania, zważywszy, że mam umowę z DPD i swój wolumin nadań, które muszę zrealizować aby utrzymać ceny na przesyłki. 

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

Ale jak masz umowę z DPD liczą to do limitu oraz jak poprawnie dałeś maila to nie liczą opłaty za wysyłkę 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów