anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowe miary sprzedaży

MAMY ROZWIĄZANIE!
Marshall011
#10 Popularyzator#

Dzień dobry,

Chciałbym się dowiedzieć jak liczone są te miary. Dla swoich przesyłek mam ustawioną godzinę 15 aby zrealizować wysyłkę tego samego dnia. Zawsze paczki wysyłam przed godziną 16, śledzę konto inpost i te przesyłki docierają rzeczywiście do klienta kolejnego dnia (paczkomat). 

Nie rozumiem dlaczego nadal mam 0 pkt w tych miarach. 

I dlatego proszę o kilka zdań wyjaśnienia. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Ja na swoim firmowym koncie mam -5 /100 mimo że prawie wszystkie przesyłki są wysyłane najczęściej kilka lub kilkanaście godzin po wpłacie ,mam jeden (zresztą niesłuszny ) negatywny komentarz a wyświetla mi się że 96% radzi sobie lepiej .Wystarczy przejrzeć oceny innych aby przekonać się sprzedawców z czystym kontem jest jak na lekarstwo a wielkie sklepy takie jak OSA to takich opinii to mają w tysiącach.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Marshall011  Masz ustawioną godzinę wysyłki, ale te wyniki nie potwiedziły się jeszcze przez właściwą liczbę zamówień wysłanych w tym czasie. Jeśli wyślesz jeszcze 3-4 zamówienia zgodnie z deklaracją, wyniki będą prezentować się już poprawnie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Marshall011
#10 Popularyzator#

Dzięki, rzeczywiście ostatnio nie wysłałem dużo, może się faktycznie nie zaktualizowało. 

oznacz moderatorów