anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

O co chodzi z łączeniem wariantów lub rozmiarów?

Danielu0203
#9 Pomysłodawca#

O co w tym chodzi? Sprzedaję ubrania, mam 2 modele kombinezonów w dwóch kolorach beżowy i bialy. Każdy model ma po 6 rozmiarów. Wystawiłem najpierw po kolei rozmiary 134, 140, 146, 152, 158 i 164. W kolorze beżowym rozmiary łącza się że sobą np 134 i 140 jest widoczny w jednej aukcji, gdy wejdę w rozmiar 152 widoczny jest tylko ten jeden rozmiar. Gdy wejdę w 158 widoczny jest 158 i 152(?). Powinny być widoczne wszystkie 6 rozmiarów, tak parametry się zgadzają między sobą bo wystawiałem według jednego schematu. Druga sprawa kolory w katalogach... To jest dowcip. Bezowy kolor był dostępny w katalogach w każdym rozmiarze, natomiast biały nie był. Rozmiar 164 gdy chciałem wystawić jako kolor biały allegro bardzo uparcie twierdzilo, że jest to kolor beżowy według katalogu. 164 białego w katalogu nie było, gdy chciałem wystawić bez katalogu żeby utworzył się nowy nie mogłem tego zrobić bo nie połączono z katalogiem, gdzie tu jest logika? Inna sprawa, miałem garnitury też w kilku kolorach i support allegro kazał mi wysłać plik w Excelu jak mają połączyć poszczególne aukcje bo też wszystkie się rozsypały, czekam już 3 tydzień na odpowiedź 🙂 Ktoś odwalił lipę z tym katalogiem i dalej w to brnie. Allegro bierze co raz to większe opłaty, co idzie proporcjonalnie odwrotnie do jakości usług dla sprzedających. Dodam jeszcze że wystawiając aukcje i przeglądając katalog przedmiotu który chcemy wystawić, nie pokazuje zdjęcie w miniaturce przez co jeszcze trudniej znaleźć to co mamy do wystawienia.  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  chciałbym też, żeby ktoś zajął się w końcu tym plikiem który wysłałem. Jakiś czas temu również pisałem w podobnej sprawie do supportu i odpowiedz dostałem chyba po 2 miesiącach, skandal. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Danielu0203 Cześć! Przykro mi, że napotykasz na trudności związane z wielowariantowością produktową. Z artykułu https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/czym-sa-warianty-produktowe-4RKPG2ZgnFX pobierzesz specjalny plik. Uzupełnij go i prześlij go nam przez formularz, pomożemy. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Danielu0203
#9 Pomysłodawca#

Po co? Przecież go wysyłałem i czekam 3 tydzień. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Danielu0203 Na wszystkie wiadomości odpowiedzi udzielane są zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Przykro mi, że czekasz, ale muszę prosić Cię o jeszcze chwilę cierpliwości. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Danielu0203
#9 Pomysłodawca#

To tam niezły bałagan jest, skoro od tak długiego czasu nie mogę się doczekać odpowiedzi. Jak dostanę w końcu odpowiedź, to będzie coś nie tak i będę musiał przesyłać kolejną wiadomość na której odpowiedź znowu będę musiał czekać kilka tygodni. Fajnie, sprawa może się rozwiąże w przyszłym roku.

oznacz moderatorów