anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Od wczoraj nie mogę zamówić podjazdu kuriera DHL po przesyłki na 20.03.2024

wdowki
#10 Popularyzator#

Witam. Wczoraj ok 11 chciałem zamówić odbiór przesyłek na 20.03.2024 - niestety nie było takiej opcji. 

Dziś jest to samo - nie mogę zamówić nadal odbioru przesyłek dziś - Czy może ktoś z  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  podjechać dziś odebrać przesyłki i może od razu dostarczyć je do klientów?

zamówienia nr 

7109a0f0-e62c-11ee-b7a0-8f85b8942f85

e2c777b2-e5f7-11ee-9558-35217e23c6fe

497b48d0-e5e2-11ee-b5bb-0d0d34032a09

f4363370-e5dd-11ee-83cf-0b350b0f1276

Przepraszam za sarkazm ale niektóre sprawy są takie że jest to śmiech przez łzy.

 

2024-03-20_065314.jpg

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@wdowki skoro nie masz do wyboru zlecenia odbioru na 20.03. to znaczy, że kurier nie może przyjechać do Ciebie w tym terminie. Możesz nadać te paczki sam, np. w punkcie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

A za dowiezienie do punktu DPD to allegro zapłaci????? Bo skoro ściąga za kuriera 14.99 to czemu kurier nie moze łaskawie podjechać? Powinniście wytargowac u przewożników obnizkę ceny a nie jak ostatnio podwyzke, za somodzielne dostarczanie paczek do punktu DPD czy innych przewoźników.  Braki kadrowe u przewoznika to sprzedawcow nie interesują.

 

oznacz moderatorów

wdowki
#10 Popularyzator#

W jaki sposób mam to zrobić. Zamówić taksówkę i wystawić FV na Allegro? Zapłacą Państwo za to?

Skoro wg Państwa systemu mam wysłać przesyłkę w dniu dzisiejszy to proszę skontaktować się z DPD i zamówić mi odbiór - ja nie mam umowy i nie mogę tego zrobić. 

Ja jestem w pracy do 17:00 i dostarczenie do punktu nie zmieni tego, że przesyłki nie dotrą na czas. 

oznacz moderatorów

wdowki
#10 Popularyzator#

Informacja od DHL - "Na ten kod pocztowy w dniu dzisiejszym jest blokada" - fajnie dobieracie Państwo firmy współpracujące. 

Ciekawe jak bym ja w jednym dniu nie obsługiwał np kodów pocztowych z Warszawy, albo z Wólki - ciekawe co by się zaczęło dziać. 

oznacz moderatorów

wdowki
#10 Popularyzator#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Szanowni Państwo  - sprawa nie została w żaden sposób wyjaśniona przez Państwa. Obecnie olaliście tą sprawę, jak zwykle zrzucając wszystko na sprzedawcę. Proszę o wyjaśnienie sprawy i przekazanie wszystkim zainteresowany stanowiska DHL oraz  Państwa stanowiska w tej sprawie. Oczekuję konkretnej odpowiedzi od przewoźnika DHL i Allegro. Informacja, że mogę sobie zawieść do punktu rozwiązaniem nie jest. Skoro płacę u Państwa za usługę to mają Państwo obowiązek taką usługę świadczyć.  

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@wdowki Widzę, że paczki zostały nadane. Czy podobny problem znowu się powtórzył? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

wdowki
#10 Popularyzator#

Zostały nadane - musiałem prosić o pomoc inną firmę, która przyjechała do mnie i dostarczyła przesyłki do automatu DHL - na obecną chwilę nie znam kosztów jakie za to przyjdzie mi zapłacić.

To, że przesyłki zostały wysłane nie rozwiązuje sprawy.  

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@wdowki Możesz złożyć reklamację na usługę: https://allegro.pl/pomoc/kontakt 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

wdowki
#10 Popularyzator#

Ok sładam

oznacz moderatorów