anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

odbiór w punkcie stacjonarnym - w jaki sposób ustawić możliwość odbioru osobistego zamówień?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:99065199
#2 Obserwator#

Dzień dobry, w cenniku dostaw ustawiłam różne formy przesyłki, w tym odbiór osobisty w punkcie stacjonarnym. Zaktualizowałam cennik dostaw dla wszystkich moich aukcji, jednak gdy wchodzę z poziomu innego konta na własną aukcje, nie widzę opcji odbioru w punkcie. W zakładce "dostawa" w aukcji są podane wszystkie formy dostaw, w tym odbiór w punkcie, jednak gdy przechodzę do koszyka, to nie widać opcji odbioru osobistego. Będę wdzięczna za pomoc, dziękuję.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:99065199  Musisz ustawić adres odbioru w zakładce Punkty odbioru.

https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/punkty-odbioru

oznacz moderatorów
Client:99065199
#2 Obserwator#

Super, pomogło, dziękuję. W tej zakładce zaznaczyłam możliwość płatności gotówką na miejscu, ale gdy testuję i  wchodzę do koszyka, to nie ma opcji płatności gotówką na miejscu. Jest na to jakaś rada?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Zaznacz odbiór osobisty, a nie odbiór osobisty po przedpłacie. Odśwież stronę, odśwież aukcję po dodaniu punktu odbioru, powinna być możliwość zapłaty przy odbiorze.

oznacz moderatorów
Client:99065199
#2 Obserwator#

Zaznaczone mam obydwie opcje: płatność z góry i przy odbiorze, bo chciałabym żeby klient mógł sobie wybrać.  

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Client:99065199
#2 Obserwator#

Super, pomogło, dziękuję. W tej zakładce zaznaczyłam możliwość płatności gotówką na miejscu, ale gdy testuję i  wchodzę do koszyka, to nie ma opcji płatności gotówką na miejscu. Jest na to jakaś rada?

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

Client:99065199 i lepiej tak zostaw , nie będziesz miał problemu z nie odebranymi zleceniami . Klient zapłaci to to na pewno przyjdzie . 

oznacz moderatorów
Client:99065199
#2 Obserwator#

Dzięki bardzo.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

niezamaco Client:99065199 fajnej majówki . pozdr

oznacz moderatorów